Motoru Ferrari’den direksiyonu BMW’den

Otomobil
Dünyanın en pahalı 4 tekerlekli motoru, 170 bin eurodan satışa sunuldu. Motoru üreten Lazareth firması, "ATV o kadar hızlı ki normal yolda kullanılamaz. Ancak yarış pistlerinde hevesinizi alabili...
EMOJİLE

Dünyanın en pahalı 4 tekerlekli motoru, 170 bin eurodan satışa sunuldu. Motoru üreten Lazareth firması, "ATV o kadar hızlı ki normal yolda kullanılamaz. Ancak yarış pistlerinde hevesinizi alabilirsiniz" diyor.

Motoru Ferrari’den, direksiyonu BMW’den alınan bu dört tekerlekli "canavar", dünyanın en pahalı ATV’si. Motoru üreten Lazareth firması, "ATV o kadar hızlı ki normal yolda kullanılamaz. Ancak yarış pistlerinde hevesinizi alabilirsiniz" diyor.

Bu sene üretilen ATV, arka tarafta iki tane olması gereken tekerleği birbirine birleştirerek alışılmamış bir şekilde 3 tekerlekli olarak dizayn edildi. Araçta 18 inç yarış jantları bulunmakta. Ağırlığı 650 kg olan aracın beygir gücü 250 ve maksimum hızı 240 km/s. Üretim ve dizaynını yapan Lazareth firması, araçlardan bir tanesini internet sitesinde satışa sundu. Şimdi araç kendisini alacak milyonlerleri bekliyor.

Türkiye
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme