Mini Clubvan Konsepti ile Ticari Alana El Atıyor

Otomobil
Mini Clubvan konsepti doğrudan doğruya bir Clubman türevi. Clubman’in yan pencereleri polikarbonat panellerle değiştirilmiş ve yükleme bölmesinin büyüklüğü bir ölçüde arttırılmış. BMW Cenevre Ot...
EMOJİLE

Mini Clubvan konsepti doğrudan doğruya bir Clubman türevi. Clubman’in yan pencereleri polikarbonat panellerle değiştirilmiş ve yükleme bölmesinin büyüklüğü bir ölçüde arttırılmış.

BMW Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak Clubvan’i ‘iş ve eğlence için kompakt hayat tarzına uygun bir van ve üst segmentte bu türdeki ilk konsept’ diye niteliyor.

Clubvan iki kişilik bir araç. Clubman’deki arka koltuklar ve takma bagaj zemini kaldırılmış. Onların yerine altı yük takma noktası içeren, daha derin bir yükleme bölmesi ve 12V şarj prizleri konulmuş.

Clubman Mini’ye göre 240 mm daha uzun ve dingil açıklığı da 80 mm daha fazla olsa da, Mini Clubvan’ın üretim versiyonu büyük kapasiteli bir ticari araç olmayacak.

Clubman koltukları katlandığında 920 litre maksimum yük kapasitesine sahip. Vanın yük zemininin daha alçak olacağı düşünüldüğünde bile kapasitesinin 1200 litreden fazla olması beklenmiyor.

ntvmsnbc.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur