İşte yılın otomobili!

Otomobil
Hyundai İ10, kasım ayında kazandığı “AUTOBEST” ödülünü Varşova’da düzenlenen özel bir törende teslim aldı. Sabah’ın haberine göre, Hyundai’nin A segmentindeki modeli...
EMOJİLE

Hyundai İ10, kasım ayında kazandığı “AUTOBEST” ödülünü Varşova’da düzenlenen özel bir törende teslim aldı.

Sabah’ın haberine göre, Hyundai’nin A segmentindeki modeli Yeni i10, 2013 yılının Kasım ayında, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden birisi olan AUTOBEST’e değer görülmüştü. Hyundai i10, bu prestijli “Yılın Otomobili” ödülünü Varşova’da düzenlenen özel bir törende teslim alarak Türkiye’ye getirdi. Son üç yıl içerisinde, Elantra’dan sonra ikinci kez AUTOBEST ödülünü kazanan Hyundai i10, böylelikle marka imajına da katkıda bulundu.

Avrupa’nın gelişmekte olan 15 önemli pazarını kapsayan “AUTOBEST” organizasyonu, deneyimli otomobil gazetecilerinden oluşan jüri üyelerine sahip bulunuyor. Yeni İ10’un üretimine Eylül 2013’te Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda başlandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hyundai Motor Avrupa Başkanı Byung-Kwon Rhim, Hyundai i10 ile bu prestijli ödülü kazanmanın kendileri için çok büyük bir onur olduğunu belirtti.

Sportif tasarımı, malzeme kalitesi ve üretim standartları bakımından en fazla oy alan Yeni i10’un aynı zamanda medya tarafından da insanlara çok iyi tanıtıldığını ifade eden Rhim, bu sayede çok kısa sürede iyi işler başararak markaya yepyeni müşteriler kazandırıldığını bildirdi.

Rhim, “AUTOBEST” in Avrupalı müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni modeller üretmek için kendilerini motive ettiğini de dile getirdi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme