İşte Yeni Ford Mondeo 1.6 TDCi

Otomobil
Yenilenmiş dış tasarımı ve sportif dinamik özellikleri ile ön plana çıkan Ford Mondeo’nun, yeni 1.6L TDCi motor seçeneği ile Nisan ayında satışa sunulduğu bildirildi. Ford Otosan’dan yapıl...
EMOJİLE

Yenilenmiş dış tasarımı ve sportif dinamik özellikleri ile ön plana çıkan Ford Mondeo’nun, yeni 1.6L TDCi motor seçeneği ile Nisan ayında satışa sunulduğu bildirildi.

Ford Otosan’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ekonomik ve çevreci modeller üretme stratejisi ile hareket eden Ford’un ürün gamına, üstün teknolojiler ile donatılan Ford Mondeo’nun yeni 1.6L TDCi dizel seçeneği de eklendi. Yenilenmiş dış tasarımı ve sportif dinamik özellikleri ile dikkat çeken Mondeo, yeni 1.6L TDCi dizel motor seçeneği ile yüksek performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunuyor.

Mondeo’nun 60 bin 920 TL’den satışa sunulan yeni 1.6 TDCi seçeneği, Ford Durashift 6 ileri manuel şanzımanına sahip. Bileşik ortalama yakıt tüketimi 4.9 lt/100 kilometre olan ve 129g/km CO2 salınımına sahip Mondeo 1.6L TDCi, düşük yakıt tüketimi ve egzoz emisyon değerleri ile segmentinde ön plana çıkıyor.

Haber365

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme