İstanbul’da güvenilir araç kiralamanın adı Enteprise

Otomobil
Ulaşım insan yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alan bir durum. Hal böyle olunca da değişik ulaşım araçlarına gereksinim duyuluyor. Her ne kadar günümüzde hemen herkesin aracı olsa bile kimi zaman...
EMOJİLE

Ulaşım insan yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alan bir durum. Hal böyle olunca da değişik ulaşım araçlarına gereksinim duyuluyor. Her ne kadar günümüzde hemen herkesin aracı olsa bile kimi zaman rent a car yani araç kiralama hizmetine gereksinim duyulabiliyor zira belki bir kente uçakla gidiliyor ve o kente araç kiralamanız gerekebiliyor ya da aracınız arızalanıyor ve sizin acilen bir araca gereksiniminiz oluyor.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İster kişisel amaçlı, ister kurumsal bazlı araç kiralama hizmeti alınacaksa şu noktalara dikkat edilmesi gerekir:

  • Kiralanacak aracın yaşı oldukça önemli olan bir konudur,dolayısıyla çok yaşlı araçlardan uzak durulmalı
  • Aracın kaç kilometrede olduğuna bakılmalı ki sonradan problem yaşanmasın
  • Araç gerekli bakımlardan geçmiş mi, yağ, suyu var mı mutlaka öğrenilmeli
  • Kiralamadan önce mutlaka önce bir test sürüşü yapılmalı
  • Karşılıklı sözleşme imzalanmalı, imzalanan sözleşme mutlaka iyice okunmalı
  • Ne amaç ile ilgili araç kiralanacaksa ona uygun bir araç seçilmeli
  • Elbette bilinen markalardan örneğin Enteprise gibi firmalardan araç kiralanmalı ki herhangi öngörülmeyen bir sorun yaşanmasın

Neden Enteprise Rent A Car?

Firma hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse enterprise.com.tr adresinde de görüleceği üzere firma Amerikan kökenli bir firma ve kuruluş yılı 1955 ve bugün dünyada rent a car denilince akla gelen ilk firmalardan birisi.

Dünya çapında 80 ülkede ve 9000 ofiste global anlamda hizmet sunan bir kurum. Toplam çalışan sayısı 93 bin iken ellerindeki mevcut araç sayısı 1,7 milyon. Kaliteden asla ödün vermeden çalışan alanında çok önemli bir marka.

Ülkemiz ölçeğinde bakıldığında İstanbul merkezli hizmet veren kurum 1997 yılından itibaren Yes Oto Kiralama tarafından hizmet verir konumdadır.

Kurumun en temel farkı hava yolları ile çalışan ilk firma olup,yine ilk olarak online araç kiralama hizmetini sunan firmadır. Kurumdan hizmet şirket ve şahıs bazında alınabilir.

Detaylı bilgi için www.enterprise.com.tr  sayfasına bakılması ise yeterli. Dilerseniz kurumsal olarak siteye üye olarak tüm araç kiralama hizmetlerini güvenle bir dünya markasından satın alabilirsiniz.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme