Honda’dan Sevindirici Haber

Otomobil
Japonya’da 11 Mart’ta meydana gelen deprem felaketi sonucunda parça tedarik sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı üretim adetleri her iki üretim merkezinde de 11 Nisan’da yüzde 50 s...
EMOJİLE

Japonya’da 11 Mart’ta meydana gelen deprem felaketi sonucunda parça tedarik sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı üretim adetleri her iki üretim merkezinde de 11 Nisan’da yüzde 50 seviyesine indirilmişti. Bu dönem içerisinde tüm Honda çalışanları ve tedarikçileri mevcut durumun bir an önce düzeltilmesi için tüm gayretlerini ortaya koydular.

Japonya’dan tedarik edilen parçaların adetlerindeki belirgin iyileşmeler neticesinde her iki üretim merkezinde de yılın geri kalan kısmında üretim adetlerini tamamlamak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalar başladı.

Türkiye Üretim Merkezi

Civic Sedan modelinin üretimini gerçekleştiren Honda Türkiye A. Ş. mevcut durumun düzeltilmesi için çalışmalarına hız vererek Eylül ayında normal üretim adetlerine ulaşmayı planlıyor.

İngiltere Üretim Merkezi

Civic 5 Kapı, CR-V ve Jazz üretimini gerçekleştiren İngiltere Üretim Merkezi (Honda of the UK Manufacturing Ltd) Eylül ayında normal üretim adetlerine dönmek için çalışmalarına devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak Honda Türkiye Fabrika Direktörü İsmail Sümer, "Avrupa üretim operasyonlarının normal seviyelerine ulaşmak üzere çalışmaların başlamasından oldukça memnunuz. 11 Nisan’dan beri yaşanan bu süreçte çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve bayilerimizin göstermiş olduğu anlayış ve gayretlerden dolayı çok teşekkür ederiz, " dedi.
 
Haberler.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme