Hedef Dakikada Bir Otomobil!

Otomobil
2010 yılında 3 milyar 236 milyon dolar ihracat ile Türkiye’nin en fazla ihracat yapan firması olan Oyak Renault’un Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu Renault’un birinciliğinin kendilerini...
EMOJİLE

2010 yılında 3 milyar 236 milyon dolar ihracat ile Türkiye’nin en fazla ihracat yapan firması olan Oyak Renault’un Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu Renault’un birinciliğinin kendilerini gururlandırdığını söyledi.
Bursa’daki fabrikalarının her geçen gün üretim kapasitesini daha da yukarılara çıkarmak için çalıştıklarını söyleyen Oyak Renault Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu, fabrika kapasitesinin şuan itibari ile saatte 53 araç çıkarabilecek durumda olduğunu, Temmuz ayında bu rakamı 55’e çıkaracaklarını, önümüzdeki dönem için de dakikada 1 araca ulaşmayı hedeflediklerini açıkladı.

2009 yılında da ihracatta şampiyonluğu yakaladıklarını hatırlatan Genel Müdür Tunalıoğlu, aynı zamanda vergi oranlarında da liderlik koltuğuna oturduklarının söyledi. 2010 yılında 4,3 milyar dolarlık ihracat ile aynı başarıyı sürdürmeye devam ettiklerini kaydeden Tunalıoğlu, "6 bin çalışanımız ve 3 vardiya çalışma ile bu oranlara ulaşıyoruz. 2010 yılında 307 bin araç ürettik. 2011 yılında bu rakamı geçmek için daha çok çalışacağız. Üretimde kalite ve uygun fiyat politikası ile Renault büyümesini sürdürmeye devam ediyor" diye konuştu.

AHT

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur