Carvento: Araç Kiralama İhtiyaçlarınız İçin En Avantajlı Adres

Otomobil
Bir araç kiralama sözleşmesi çerçevesinde belirlenmiş olan belirli bir ücret karşılığında istenilen marka ve model aracın, sözleşme esaslarıyla uygun olacak şekilde ve belirli bir süreliğine kiralanma...
EMOJİLE

Bir araç kiralama sözleşmesi çerçevesinde belirlenmiş olan belirli bir ücret karşılığında istenilen marka ve model aracın, sözleşme esaslarıyla uygun olacak şekilde ve belirli bir süreliğine kiralanmasına araç kiralama hizmeti adı verilir. Bireysel olarak araç kiralama hizmeti alınabileceği gibi işletmeler hafif ticari araç kiralama ve araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı da tercih edebilirler. Carvento geniş çeşitlilikteki araç filosu ve uygun fiyatları ile hem bireylere hem işletmelere en avantajlı araç kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

Kullanıcılar açısından araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak birçok farklı fayda sağlamak anlamına gelir. Araç kullanmaya sürekli ihtiyacı olmayan kişiler kısa dönem araç ihtiyaçlarını kısa dönem araç kiralama seçeneğiyle karşılayabilirler. Şehir içi araç kullanma gereksinimi duymayan kişiler de şehirlerarası araç ihtiyaçları için kısa ya da uzun dönem araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih edebilirler. Özellikle tatil planlarının bir numaralı gündem maddesi olduğu yaz aylarında araç kiralama pek çok kişi için konforla eş anlamlı bir hale gelmektedir. Bunun sonucunda yaz aylarında araç kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaç atmaktadır. Araç kiralama yalnızca tatil amaçlı bireysel planlarda değil aynı zamanda bireysel ve toplu tatil planlarıyla şehir dışı iş toplantılarında da sıklıkla tercih edilir.  Yaz günlerinde araç kiralama hizmetlerine gösterilen ilginin artmasının bir diğer nedeni ise nişan, düğün gibi organizasyonların bu aylarda yoğunluk kazanmasıdır.

Carvento Araç Kiralama Sektörünün Nabzını Tutuyor

Ülkemizde pek çok nedenle araç fiyatlarının ve araç sahibi olmanın getirdiği diğer maliyetlerin artması bireysel araç satın alımları gibi işletmelerin araç satın alımlarının da düşmesine neden olmaktadır. Buna bağlı olarak ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerine gösterilen ilgi de artmaktadır. İşletmeler kendileri açısından pek çok avantaj sağlayan araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerinde Carvento’yu tercih ederek birçok ayrıcalıktan yararlanabilmektedirler.

Carvento geniş araç filosuyla sunduğu ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetleri sayesinde farklı ölçekteki pek çok işletmeye hızlı, ekonomik, konforlu ve güvenilir bir şekilde araç ihtiyaçlarını giderme imkanı sunmaktadır. Bu sayede işletmelerin ticari araç ve hafif ticari araç satın almak için nakit sermaye bağlama ya da kredi kullanma gereklilikleri ortadan kalkmaktadır. Ayrıca araç satın almanın beraberinde getirdiği trafik sigortası, kasko, periyodik bakım, vergi ve benzeri giderler ortadan kalkmaktadır. Yüksek maliyetler getiren bir yatırım yapılması zorunluluğunu ortadan kaldıran araç kiralama hizmetlerinin popülaritesi tüm bu nedenlerle giderek artmaktadır.

Ticari araç ve hafif ticari araç ihtiyaçlarını araç kiralama hizmeti ile gidermeyi tercih eden işletmeler ellerinde kalan nakit sermayeyi ya da kredibilitelerini işlerini büyütmek için bir yatırım aracı olarak kullanabilirler. Diğer yandan araç kiralama hizmeti alarak Trafik Sigortası, Motorlu Taşıtlar Vergisi, kasko, periyodik bakım, lastik ve arıza gibi maliyet doğuran durumları da devre dışı bırakmış olurlar.

Carvento ticari araç kiralama ve hafif kiralama hizmetlerinden yararlanan işletmeler araç satın alım süreciyle birlikte ortaya çıkan trafik müşavirliği, araç tescil ücreti ve vekalet ücreti gibi ek maliyetleri de karşılamak zorunda kalmazlar. İşletmeler açısından araç kiralama hizmeti almanın diğer bir avantajı aylık araç kiralama bedelini faturalandırarak işletme gideri olarak gösterebilmeleridir. Bu hizmet kapsamında tek yapmaları gereken aylık araç kiralama bedelini ödemek ve araçlarının yakıt gereksinimini karşılamaktır. Böylece işletmelerine dair tüm lojistik ve ulaşım gereksinimlerini yüksek kaliteyle ve ekonomik fiyatlarla karşılama ayrıcalığını yaşarlar.

Konforunu Üst Noktaya Taşımak İsteyenler Carvento’da Buluşuyor

Carvento ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmeti alan işletmeler araç kiralama hizmeti aldıkları süre boyunca karşı karşıya kalacakları her tür trafik cezasını ödemekle yükümlüdürler. Carvento’nun araç filosunda bulunan tüm araçlar trafik sigortası ve özel kasko sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Bununla birlikte eğer sigorta şartları yerine getirilmezse sorumluluk müşteriye ait olmaktadır.

Sürücünün alkollü ya da uyuşturucu bir maddenin etkisi altında olması, aracın kaza esnasında bulunduğu yerden hareket ettirilmesi, yasal hız limitlerinin aşılması, alkol raporu, kaza tespit raporu ya da çalıntı raporu gibi sigorta nezdinde öncelikli resmi belgelerle tutanakların alınmaması halinde söz konusu hasar ya da zarar sigorta kapsamı dışında kalmaktadır. Bu nedenle araçla ilgili herhangi bir kaza, çalınma ya da farklı bir durumla karşılaşıldığı takdirde araç kiralama hizmeti alan işletmenin ya da sürücünün yasal açıdan mağduriyet yaşamasına neden olabilecek durumlar hakkında bilgi sahibi olması ve üzerine düşen yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri olarak kabul edilmektedir.

Siz de en ekonomik fiyatlarla en kaliteli ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz carvento.com adresini ziyaret edebileceğiniz gibi Carvento ile iletişime de geçebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun araçları kiralama imkanını elde edebilirsiniz.