Bu da Kamyon Otel

Otomobil
Haberin Foto Galerisi İçin Tıklayınız… Fatsa’da tüpgaz işletmeciliği yapan Ahmet Ceceloğlu, bir yıl önce 1981 model kamyonunu otele dönüştürme kararı aldı. Modifiye ettiği kamyonuna duşa k...
EMOJİLE

Haberin Foto Galerisi İçin Tıklayınız…

Fatsa’da tüpgaz işletmeciliği yapan Ahmet Ceceloğlu, bir yıl önce 1981 model kamyonunu otele dönüştürme kararı aldı. Modifiye ettiği kamyonuna duşa kabin, televizyon ve balkon bile yaptı. 

Ceceloğlu, görenleri şaşkına çeviren kamyon otelinin rengini de bu yıl Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’un rengi olan mor-beyaza boyadı.

Yaz aylarında dinlenmek için plaja çadır kurduğunu, ancak bazı sorunlarla karşı karşıya kaldığını belirten Ahmet Ceceloğlu, "Sinek, akrep, yılan gibi zararlı hayvanlar rahatsız ediyordu. Ben de atıl durumda olan kamyonumu yürüyen ev yaptım" dedi.

Ceceloğlu, "1 yıldır bu kamyonla uğraşıyorum ama bittiğinde tüm yorgunluğumu unuttum. Kamyon otelde duşa kabin, televizyon, balkon, kısacası dinlenmek için her türlü argüman mevcut. Ailemle, dostlarımla ister yaylada ister deniz kenarında sorunsuz bir şekilde dinlenebileceğimiz bir eser ortaya çıktı" dedi.

Mynet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme