67 Yıl Sonra Kasası Yenileniyor

Otomobil
Şirket yeni nesil Defender’ın 2015’te, yani orijinal modelin tanıtılmasından 67 yıl sonra üretime gireceğini teyit etti. Land Rover, DC100’ün sadece geleceğe dönük bir işaret olduğun...
EMOJİLE

Şirket yeni nesil Defender’ın 2015’te, yani orijinal modelin tanıtılmasından 67 yıl sonra üretime gireceğini teyit etti.

Land Rover, DC100’ün sadece geleceğe dönük bir işaret olduğunu söylüyor ve konseptin “Defender’ın karakterinin esas öğelerini temel aldığını ve geleceğin Defender’larını hayal etmek için ilham verdiğini” belirtiyor.

Land Rover’ın tasarım müdürü Gerry McGovern şöyle konuştu: “İkonik Defender’ın yerine geçecek bir araç tasarlamak otomotiv tasarım dünyasının en zor işlerinden biri, ne de olsa Defender dünya çapında insanlara ilham veren bir araç. DC100 üretime hazır bir konsept değil, 21. Yüzyıla layık bir Defender tasarlamak için çıkacağımız dört yıllık yolculuğun başlangıcı.”

Küresel marka müdürü John Edwards da şöyle dedi: “Yeni Defender’ı hem mirasına sadık, hem de tamamen yeni dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılayan bir araç yapmaya kararlıyız. Yeni aracın ayrıntılarına son halini vermek için mevcut ve potansiyel müşterilerden yardım istemeyi planlıyoruz.”

Ntvmsnbc
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur