YouTube Artık 3 Boyutlu Oluyor

İnternet
Üç boyut keyfi artık sadece sinema ve televizyonla sınırlı değil, internette de üç boyutlu video izleyebileceksiniz YouTube’da bulunan üç boyutlu videolar, Nvidia 3D Vision desteği bulunan bilgi...
EMOJİLE

Üç boyut keyfi artık sadece sinema ve televizyonla sınırlı değil, internette de üç boyutlu video izleyebileceksiniz

YouTube’da bulunan üç boyutlu videolar, Nvidia 3D Vision desteği bulunan bilgisayarlarla ve Mozilla Firefox tarayıcısını kullanarak artık üç boyutlu izlenebilecek. Yeni Medya Düzeni sitesinin haberine göre, YouTube Üç Boyut Ürün Müdürü Jonathan Huang, “YouTube’da bulunan binlerce üç boyutlu videoya HTML5 ve WebM desteği sunmaya başlamaktan dolayı mutluyuz. Bu açık kaynak standartları desteklememizle birlikte Nvidia 3D Vision kullanıcıları, YouTube üzerindeki tüm 3D arşivinin keyfini çıkaracaklar” diyerek bu yeniliği paylaştı.

Yalnız bu 3D videoları izleyebilmeniz için Nvidia destekli bir bilgisayara, son Nvidia GeForce sürücülerine ve HTML5 video akış desteği sunan Firefox 4’e ihtiyacınız olacak. Tüm bunlara sahip olduktan sonra istediğiniz üç boyutlu YouTube videosunu “HTML5 izleme” seçeneğini işaretleyerek izleyebilirsiniz.

İHA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme