Windows 2 Saatte Bir Kapanacak

İnternet
Microsoft, TechNet üzerinden Windows 7’nin beta sürümünü indiren kullanıcılara bir e-posta gönderdi. Windows 7’ye ne olacak? Biz ne kullanacağız? Microsoft TechNet üzerinden e-postayla yap...
EMOJİLE

Microsoft, TechNet üzerinden Windows 7’nin beta sürümünü indiren kullanıcılara bir e-posta gönderdi. Windows 7’ye ne olacak? Biz ne kullanacağız?

Microsoft TechNet üzerinden e-postayla yapılan açıklamada, Windows 7 Beta programına katılanlara teşekkür edilirken, birkaç gün içinde yeni Windows sürümünün kullanılamaz hale geleceğinden bahsediliyor. Bazı internet sitelerinde yer alan haberlere göre, 1 Temmuz’da kullanım dışı kalacak olan Windows 7 Beta sürümleri, 1 Haziran’dan itibaren de her iki saatte bir kapanmaya başlayacak.

Bedava Windows 7’ye veda mı?

TechNet açıklamasında bu vakitten sonra, ürün çıkana kadar Windows 7’nin sürüm adayının kullanılmaya devam edeceği belirtiliyor. Elbette bu noktada herhangi bir güncelleme veya yükseltme mümkün olmayacağı için şimdiden bütün yazılımların yeniden kuruluma hazırlanması ve gerekli belgelerin yedeklenmesi öneriliyor.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme