Wi-Fi ile İnternet Tüm Dünyada

İnternet
Türk Telekom ile uluslararası internet erişim şirketi iPass arasında yapılan anlaşmaya göre, Wirofon kullanıcıları 160‘tan fazla ülkede 100 bini aşkın Wi-Fi noktasından ücretsiz faydalanacak. Tü...
EMOJİLE

Türk Telekom ile uluslararası internet erişim şirketi iPass arasında yapılan anlaşmaya göre, Wirofon kullanıcıları 160‘tan fazla ülkede 100 bini aşkın Wi-Fi noktasından ücretsiz faydalanacak.

Türk Telekom‘un açıklamasına göre Wirofon aboneleri küresel kablosuz internet erişimi sağlayan iPass ile yapılan işbirliği ile, aralarında 450‘den fazla havaalanı, 24 binin üzerinde otel ve kongre merkezi bulunan 160‘ı aşkın ülkedeki 100 binin üzerindeki Wi-Fi noktasından ücretsiz yararlanabilecek. iPass ağından yararlanmak için Wirofon aboneliği ile birlikte gönderilen iPass kullanıcı adı ve şifresini girmek yeterli olacak.

Uluslararası internet erişim ağı sağlayan iPass, 160‘tan fazla ülkede yerel internet servis sağlayıcılarla yaptığı işbirliğiyle internete her yerden erişim hizmeti sunuyor. Bu yolla internet erişiminde ortaya çıkan uluslararası aramaların maliyeti ortadan kalkıyor. Wirofon internet erişimi için herhangi bir ücret gerektirmeyen iPass hizmeti 30 Nisan 2010 tarihine kadar PC Client yazılımı ile kullanılabilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi