TTNET’in NET Paketleri Satışta

İnternet
Limitli ve limitsiz olmak üzere iki farklı paket halinde satışa çıkarılan paketlerde hız taahhüdü bulunmuyor. Sunulan hız imkanlar ve altyapı şartlarına göre en fazla 8 Mbps olabilecek. Yeni paketlerl...
EMOJİLE

Limitli ve limitsiz olmak üzere iki farklı paket halinde satışa çıkarılan paketlerde hız taahhüdü bulunmuyor. Sunulan hız imkanlar ve altyapı şartlarına göre en fazla 8 Mbps olabilecek. Yeni paketlerle birlikte özel kampanyalar da düzenleyen TTNET kullanıcılara farklı çözümler sunuyor.
TTNET, yeni abonelerine özel hayata geçirdiği kampanyalar ile abonelerinin tercihlerine göre kablolu, kablosuz modem hediyesi ya da indirimli kullanım fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında aboneler, 3 aya varan süre boyunca 19,99 TL ödeme koşullarıyla internete 8 Mbps’e varan hızla bağlanma imkanından faydalanıyor. 
Yeni NET Paketleri ile TTNET müşterileri, internete 8 Mbps’e kadar hızla bağlanırken TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET VİDEO, TTMail ve ayda 100 ila 300 dakika TTNET WiFi servislerinden de ücretsiz yararlanma fırsatı elde ediyor.
NET4(Plus) Paketi, "Üçünü Dene, Servisini Seç" ile TTNET GÜVENLİK, ayda 600 dakika ücretsiz TTNET WiFi ve TTNET MÜZİK Gold üyelik hizmetlerini standart olarak sunuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme