Titanfall satışa sunuldu!

İnternet
Akşam’da yer alan habere göre; Microsoft’un PS4 karşısında geride kalan Xbox One satışlarını artıracağını düşündüğü Titanfall, Microsoft’un üç platformuna özel olarak geliştirildi: Xbox One...
EMOJİLE

Akşam’da yer alan habere göre; Microsoft’un PS4 karşısında geride kalan Xbox One satışlarını artıracağını düşündüğü Titanfall, Microsoft’un üç platformuna özel olarak geliştirildi: Xbox One, Xbox 360 ve Windows.

Titanfall’un Xbox One’a gelmesi ile birlikte, Twitch de konsola canlı oyun videosu yayını özelliğini getirdiğini duyurdu; bu özellik halihazırda PS4 kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Canlı video yayını özelliği ile oyuncular, oynanış videolarını canlı olarak diğerleri ile paylaşabilecek.

Microsoft, Titanfall’un satışlarını artıracağına inanıyor ve buna yönelik hamleler yapıyor. Firma, Xbox One’ın İngiltere fiyatını 30 pound düşürdü. Daha da önemlisi, Titanfall önyüklü olarak gelen Xbox One’lar da yine bu fiyattan satılıyor; yani oyuncular Titanfall’a ekstra ödeme yapmıyor.

Titanfall’un Xbox One sürümü bugün ABD’de satışa çıktı; 25 Mart’ta ise Avrupa’ya gelecek. Oyunun PC sürümü 14 Mart’ta satışa sunulacakken, Xbox 360 sürümü ise 28 Mart’ta Avrupa’da olacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme