İnternet

SPOR HABERLERİNİ SUPERHABER.TV’DEN TAKİP EDİN!

Çoğu kişi tuttuğu takımın maçlarını canlı olarak izlemek istiyor ve futbol camiasında gün içerisinde neler olduğunu merakla araştırıyor. Arama motorları üzerinden en çok araştırılan konular biri ise bugün hangi maçların..

SPOR HABERLERİNİ SUPERHABER.TV’DEN TAKİP EDİN!

Çoğu kişi tuttuğu takımın maçlarını canlı olarak izlemek istiyor ve futbol camiasında gün içerisinde neler olduğunu merakla araştırıyor. Arama motorları üzerinden en çok araştırılan konular biri ise bugün hangi maçların olduğu oluyor. Ülkemizde bulunan milli takımların futbolcularının transfer haberlerini, futbol camiasından mesajları, kulüp mesajlarını, önemli duyuruları spor haberleri kategorimizden hızlıca ulaşabilmeniz için çalışmaktayız. Futbolun nabzını Superhaber.tv ile tutun. Maçları kaçta başlayacağını, ne zaman yapılacağını, hangi oyuncuların katılacağını, açıklamaları, ertelenen maçları, istifa ve transfer haberine sitemiz üzerinden ulaşın.

 

Bizleri takipte kalın! Bunların yanı sıra maçları canlı takip etmeniz için sitemizde canlı maç haberlerine yer vermekteyiz. Tuttuğunuz takımın her maçını görüntü kalitesi ile yayın kesintisine uğramadan takip etmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Spor haberlerimizi takip ederek, tüm maçları kesintisiz takip etme şansını yakalayın. Spor camiasından önemli gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Sporcuların gündelik yaşamlarından kesintileri, açıklamalarını, sosyal medya paylaşımlarını ve benzeri tüm hareketliliğe sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz…

 

İŞSİZLİK MAAŞI HABERLERİ!

Maaşların ne zaman yatacağı, ne kadar zam yapıldığına dair araştırmalar günden güne hız kazanmaktadır. İşsizlik maaşı, evde bakım maaşı, emekli maaşı gibi topumun büyük bir kesimini ilgilendiren maaş haberlerine sitemizden günlük olarak ulaşmak artık zor değil. İşsizlik maaşı; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) belirli şartların taşınması durumunda sigortalı işsizlere işsizlik maaşı ödemesi yapabiliyor. İşsizlik maaşı, sigortalı işsizlere yasada belirtilen şartları taşımaları halinde işsiz kaldıkları dönem için belirli süre ve miktarda yapılıyor.

 

İşsizlik maaşı, kendi istek ve kusuru dışında işsiz kalanlara, hizmet akdinin feshinden önceki son üç yıl içinde en az 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödemiş olanlara, hizmet akdinin sona ermesinden önceki son 120 gün hizmet akdine tabi olanlara, hizmet akdinin feshinden sonraki 30 gün içinde en yakın İŞKUR birimine şahsen ya da elektronik ortamda başvuranlara ödenmektedir. İşsizlik ödeneğinin ödenebilmesi için sigortalı işsizlerin iş almaya hazır durumda olması gerekmektedir. İşsizlik ödeneği başvuruları izleyen ayın sonuna kadar sonuçlandırılmaktadır. Günlük işsizlik ödeneği, sigortalının son dört aylık prime esas kazançları dikkate alınarak hesaplanan günlük ortalama brüt kazancının %40’ı olarak hesaplanır. İşsizlik maaşının ne zaman yatacağını ve ne kadar yatacağını sitemizden öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda evde bakım maaşları da rağbet görmekte olan konular arasında yer alıyor. Evde bakım maaşının ne zaman yatacağını, sorgulama ekranını ve kaç lira yatacağını sitemizden üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

GELİŞMELERİ BİZDEN TAKİP EDİN!

Gündemi en hızlı ve en aktif şekilde takip eden bir site olarak sizlere son dakika gelişmelerini an be an sunmaktayız. Siyasetle alakalı haberlerimizi, son dakika açıklamalarını, ekonomi hakkında ki haberlerimizi, piyasanın son durumlarını, sizlere iletmekte ve sizinle paylaşmaktayız. Yaşamdan haberleri sitemizde yayınlıyor, sizlerin ülkede ve yaşadığınız şehirde ki olayları rutin bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz. Gelişmeleri Superhaber.tv arayıcılığı ile anında takip edin. Gelişmeleri anlık takipte kalmak Superhaber.tv ile mümkün kılınıyor. Bunun için sitenin en altındaki indirme linklerine tıklamanız yeterli olacaktır… Her gün ekonomi, sağlık, ülke siyaseti, spor ve magazin alanlarında yeni birçok gelişme yaşanmaktadır bu haberlere sitemizden ulaşın. Gündeme yabancı kalmayın! Tarafsız ve doğru habercilik ilkelerini benimsemiş olan sitemizi takip edin…

 

Superhaber.tv olarak kurulduğumuz günden bu yana en güncel haberleri sizlerle paylaşmaktayız. Tarafsız, objektif bakış açısı ile yapılan haberlerimiz, medyada ki en güncel olayları yansıtmaktadır. Siyasetin nabzını tutan yazarlar, astroloji ile gökyüzünün haritasını gün be gün takipte kalan astrologlarla çalışmaktayız. Amacımız olayları yanlış lanse eden habercilik anlayışını değiştirip, doğru bilgiyi sunmaktır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL