Messenger Değişiyor

İnternet
Microsoft, Windows Live Essentials için geçtiğimiz haftalarda, Messenger üzerindenFacebook arkadaşlarıyla konuşulmasına izin veren bir beta özellik getirmişti. Ancak bu yeni özellik Messenger’ın...
EMOJİLE

Microsoft, Windows Live Essentials için geçtiğimiz haftalarda, Messenger üzerindenFacebook arkadaşlarıyla konuşulmasına izin veren bir beta özellik getirmişti. Ancak bu yeni özellik Messenger’ın Web sürümünde kullanılamıyordu. Firma bunu ve birkaç özelliği daha değiştirmeye hazırlanıyor.

Liveside.net‘in gözüne takılan bu yeniliklerden biri Windows Live Phone hizmetindeki Facebook Chat özelliği. Üst bilgi üzerinde Messenger bağlantısının üstüne geldiğinizde bir menü açılıyor ve bir Facebook seçeneği ortaya çıkıyor. Burada aynı Messenger‘da konuşuyormuş gibi Facebook Chat‘te bulunan arkadaşlarınızla konuşabiliyorsanız. Konuşma ekranı da aynı Facebook Chat gibi daha basitleştirilmiş bir durumda ve SMS de bir konuşma seçeneği olarak kullanılabiliyor.

Bir diğer yenileme de, kullanıcıların aynı anda hem Web Messenger hem de Messenger açıkken konuşmalarını engelleyecek. Artık PC’nizde Messenger açıkken Web Messenger üzerinden arkadaşlarınızla konuşmanız mümkün olmayacak.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme