Kablonet ile İşyerinde Hızlı bir İnternete Sahip Olun

Hızlı internet çözümü herkes için ihtiyaçtır. Ancak şirketler için hızlı internetin daha fazla ihtiyaç arz ettiğini söylesek, yanılmış olmayız. Özellikle hizmet süreçlerini internet üzerinden yürüten firmalar için bu daha da önem arz edici bir durumdur. Mevcut internet sağlayıcıları yüksek hızlı internet sunma hususunda pek fazla başarılı olmazlar. Bu nedenle sağlam bir altyapıya sahip olarak sunulmaya başlayan hızlı internet imkanı Kablonet ile sağlanıyor. Bu hizmet sayesinde işyerleri için daha verimli bir internet mümkün olabiliyor. Bu da, özellikle hizmet süreçlerini internetten yürüten firmalar için daha kaliteli hizmet sunabiliyor.

Kablonet paketleri hakkında bilgi

Her kurum hatta hane için uygun çözümlere sahip internet paketleri var olsa da, en çok tercih edilenler hakkında bilgi verelim.

1. Hızlı bir internetten başka bir şeyi düşünmeyenler için 20 mbps hızlarına ulaşan paketler uygun olabilir. Sınırsız olarak sunulan internet paketi, işyerleri için de uygun bir kullanım alanı sunuyor.

2. Yine orta bir hız yeter diyenler için hazırlanan seçenekler var. 10 mbps hızına ulaşan paketler, evler için daha uygun bir çözüm olabilir. Bu pakette sınırsızdır.

3. Sınırsız paketlerin yanı sıra daha uygun fiyata sunulan kotalı paketlerde yer alıyor. İnternetle arası iyi olmayanlar için bu paket idealdir diyebiliriz.

Bütçenize uygun daha farklı paketlerden de yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra en uygun Kablonet paketini seçebilirsiniz. Türkiye’de en hızlı internetin sunulması için kullanılan teknoloji; çoklu veri transferini mümkün kılan bir altyapıyla sağlanıyor. Bu altyapı sayesinde görüntü ve ses gibi birçok veri hızlı bir şekilde birçok kanal üzerinden transfer edilebiliyor.

Kablonet ile beraber evlerinizdeki televizyon deneyimini de arttıracak Kablo TV hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet, uydu yayınlarına alternatif olarak daha kaliteli yayın akışına sahip kanallara yer veriyor. Dolayısıyla televizyon deneyiminizi üst seviyeye taşıyor. Ayrıca, sunulan ek hizmetlerle birlikte daha işlevsel bir televizyon kullanımı sunuyor.

Uydu yayınlarındaki sinyal kesintileri, ses ve görüntü kalitesindeki bozulmalar ve kalitesizlik de, Kablo Tv sayesinde ortadan kaldırılıyor. Kablonet ve Kablo Tv için bölge ofislerine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet altyapısının olmadığı şehirlerde söz konusu hizmetler sağlanamıyor.