İşte Facebook’un yaşlandığının kanıtı!

İnternet
Kirchmaier, geçen yıl sağlık sorunu yaşayan insanlara yardım eden Direct Relief adlı kurumda çalışan arkadaşlarının kendisine doğum gününde hesap açması sonrası en yaşlı Facebook kullanıcısı unvanını ...
EMOJİLE

Kirchmaier, geçen yıl sağlık sorunu yaşayan insanlara yardım eden Direct Relief adlı kurumda çalışan arkadaşlarının kendisine doğum gününde hesap açması sonrası en yaşlı Facebook kullanıcısı unvanını kazanmıştı. Mylife.com.tr’nin haberine göre Kirchmaier aynı zamanda Kaliforniya’nın en yaşlı ehliyetli sürücüsü ve Chicago Üniversitesi’nin en yaşlı yaşayan mezunu unvanlarını da elinde bulunduruyor. Facebook’a ilk üye olduğunda doğum yılı olan 1908’i giremediğini belirten Kirchmaier daha sonradan site mühendislerinin yaşını onayladığını ve sorunun giderildiğini belirtti.

Sosyal medyayı sevdiğini de açıklayan Kirchmaier, sosyal medya sayesinde arkadaşları ve ailesinin günlük yaptığı şeyleri kontrol etme imkânı bulduğunu söyledi. Kirchmaier ayrıca profilini Direct Relief kurumunun etkinlikleri için de kullandığını kaydetti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme