Instagram Beğeni Satın Almak Doğru Mu?

İnternet
Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar yeterli etkileşime sahip olmadığında özellikle instagram beğeni satın alarak bu açığı kapatmaktadır. Beğeni satın almak doğru mu? Sosyal medya siteleri artık kişi v...
EMOJİLE

Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar yeterli etkileşime sahip olmadığında özellikle instagram beğeni satın alarak bu açığı kapatmaktadır. Beğeni satın almak doğru mu?

Sosyal medya siteleri artık kişi ve kurumlar için yüksek önem arzetmektedir. Bir markaya sahipseniz yüksek sayıda takipçinizin, abonenizin ve buna bağlı olarak etkileşimlerinizin artması beklenmektedir. Bu nedenle genellikle takipçi sayısı yüksek olan hesaplar yeterli etkileşime sahip olmadığında özellikle instagram beğeni satın alarak bu açığı kapatmaktadır. Etkileşimi düşük bir hesaba takipçi satın aldıysanız, bu diğer kişilerin gözünde komik bir duruma düşürebilir.

Instagram hesabınızın 5000 takipçisi var ise, beğeni sayınız en az 200 civarında olmalıdır. Bunun altında etkileşim varsa, takipçi satın aldığınız açık şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu sebeplerden dolayı instagram beğeni satın almak doğru diyebiliriz. Ancak 100 takipçili bir profiliniz varsa fotoğraflarınız için 1000 beğeni almakta yanlıştır. Peki beğeni türleri nedir derseniz sırasıyla size açıklayalım.

Instagram Türk Aktif Gerçek Beğeni

Beğeni almak isteyenlerin en çok tercih ettiği türdür. Şu an için 1000 adet 30 tl gibi ücretlerle temin edebilmektesiniz. Dilediğiniz miktarda gerçek aktif kişilerden oluşan beğeniyi fotoğraflarlarınız veya videolarınız için satın alabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir konu var ki bu hesaplar takipçi, beğeni arttırma uygulamalarına giriş yapan hesaplardır. Tamamı gerçek olmayabilir. Kişiler tarafından açılmış hesaplardır, sahipleri vardır fakat aktif şekilde kullanılmayan resimsiz profiller de olabilmektedir.

Bu hesaplar sizin fotoğrafınızı görüp beğeni yaparlar gibi bir durum yoktur. Uygulamalara yetki verdiklerinden dolayı temin ettiğiniz yer onların izni ile sizin fotoğraflarınıza beğeni sağlamaktadır.

Beğeni satın aldıktan sonra kaybolurlar mı ya da azalırlar mı diye sorarsanız bu oran genellikle %1-2’nin üzerine çıkmamaktadır.

Yabancı Gerçek Beğeni

Bir diğer beğeni çeşidi ise yabancı gerçek beğeni olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu beğenilerden satın aldığınızda yine hızlı şekilde profilinize yansırlar. Fakat beğeni kalitesi genellikle çok iyi değildir. Ancak Türk beğeniden sonra en kaliteli servis olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle yurtdışıyla ticaret yapan kurumsal firmalar ve global sanatçılar, ünlüler tarafından tercih edilmektedir.

Instagram Robot Beğeni

Diğer servislere göre uygun fiyatıyla öne çıkan yabancı robot instagram beğeni hizmeti çok hızlı ve anlık şekilde sağlanmaktadır. Tüm profiller için uygun ve hesaplıdır. Birkaç dakika içerisinde 100.000 üzerinden beğeni gönderimi sağlayabilmektesiniz. Hesaplar kapatılsa dahi beğeni sayısı azalmamaktadır. Bu nedenle yüksek sayıda beğeni almak isteyen kişisel ve ticari profillerin tercih ettiği hizmet olarak öne çıkmaktadır.

Son olarak instagram beğeni satın almak doğru mu sorusunun yanıtı aslında sizin profilinize bağlı bir durum. Kişisel ve fazla önemsemediğiniz bir profil için çok önemli olmasa da, özellikle takipçi sayısı yüksek profiller için çok önemlidir diye yanıtlayabiliriz.

Yorumla
Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme