iMesh 9.0 ile Sınırsız Müzik

İnternet
En başarılı P2P yazılımlarından biri olan iMesh, yeni sürümüyle internet üzerinden film ve müzik indirmek için kullanışlı seçenekler sunuyor. Shiftfelete.net’in haberine göre web sitelerinde bul...
EMOJİLE

En başarılı P2P yazılımlarından biri olan iMesh, yeni sürümüyle internet üzerinden film ve müzik indirmek için kullanışlı seçenekler sunuyor.

Shiftfelete.net’in haberine göre web sitelerinde bulunmayan dosyaları, kişisel bilgisayarlar üzerinden paylaşılan ağlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. P2P ağları olarak adlandırılan bu dosya havuzunda, aradığınız dosyayı güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için, iMesh’i kolayca kullanabilirsiniz.

İndirin!

Türkçe arabiriminin yanı sıra Türkçe web sitesi ile de hizmet veren yazılım, iPod gibi taşınabilir müzik çalarların yanı sıra Myspace gibi sosyal ağları da destekliyor ve entegre çalışabiliyor.

Sadece Korsan Film ve Müzikler mi Paylaşılıyor?

P2P yazılımları dendiğinde akla korsan müzik ve film gelse de, yazılımın belirttiği rakamlara bakıldığında durumun aslında öyle olmadığını fark edebiliyorsunuz.

Paylaşıma açık ve lisans sorunu olmayan orijinal yapımcısından paylaşılan 2 milyondan fazla yüksek kaliteli şarkı, bu ağlar üzerinden indiriliyor.  Hatta sitede, en çok indirilen şarkıların listesi de mevcut.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur