Facebook Sorular Hizmeti Nasıl Kullanılıyor?

İnternet
İnternetin en büyük sitelerinden biri haline gelen Facebook için duraksamak bir seçenek değil. Site 500 milyon üyesi ve milyar dolarlara varan bütçesine karşın, en ufak rakibini bile ezip geçmek için ...
EMOJİLE

İnternetin en büyük sitelerinden biri haline gelen Facebook için duraksamak bir seçenek değil. Site 500 milyon üyesi ve milyar dolarlara varan bütçesine karşın, en ufak rakibini bile ezip geçmek için çalışmalarını sıklaştırıyor.

Formspring Ölüyor mu?

Bu hafta içerisinde en büyük sistem değişikliğini aktif hale getiren Facebook, en son formspring.me’in ölüm ilanını yayınlamış oldu.

Facebook Soru (questions) sistemiyle birlikte, kullanıcılarım formspring.me kullanmadan bir birlerine anket yapmasını sağlayan sistemi nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in bu sistemin nasıl kullanılacağını anlatan bir yazı hazırladı.

Soru Menüsüne Ulaşmak

Bu yeni özellik normalde standart olan bir pencereye eklendiği için onu hemen görmeniz mümkün olmayabilir. Arama çubuğunun altında bulunan paylaş sekmesine gelin burada yeni eklenmiş olan soru kısmını göreceksiniz.

shftdelete