Dünyanın en pahalı telefonu

İnternet
İphone 3G’ nin düğmeleri Dünya’nın en kaliteli 6.6 karatlık elmaslarıyla yapılmış. Elmasların göz kamaştıran görüntüsü bu telefonu çekici yapmaya yetiyor. Dünya’nın en pahalı bu İpho...
EMOJİLE

İphone 3G’ nin düğmeleri Dünya’nın en kaliteli 6.6 karatlık elmaslarıyla yapılmış. Elmasların göz kamaştıran görüntüsü bu telefonu çekici yapmaya yetiyor. Dünya’nın en pahalı bu İphonenunda 18 karat beyaz, kırmızı ve sarı altın bulunuyor. Beyaz altın çizgiler  ve yaklaşık olarak 138 ince elmas ile süslenen telefonun güzelliğine güzellik katılmış.

Altın ve elmaslar kullanılarak süslenen  İphone 3G, kalite yönünden de iddialı. Oldukça cömert davranarak her köşesini beyaz altınla çevirdiklerini söyleyen tasarımcılar Dünya’nın en pahalı telefonunu ürettikleri söylemeyi de ihmal etmiyorlar.

Altın ve elmaslarla bezenmiş bu telefon görenlerin aklını başından alabiliyor, ancak her insanın kesesine uygun olmadığı da bir gerçek!

Eğer kendinizi bir kral gibi hissetmek ve bu mükemmel görünüşlü telefona sahip olmak istiyorsanız 1.790.000 Euro ya da 2.419.1111 doları gözden çıkarmanız gerekiyor!

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme