Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı

Teknolojinin gelişimi ve küreselleşmeyle beraber, sosyal medya tüm dünyaya yayılarak büyük bir ivme kazanmıştır. Bu deni bir büyüme, tüm ülkelerin dikkatini çekmiştir ve sosyal medya platformları her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı da, bu büyümenin farkında olarak kurulmuş bir ajanstır. 2012 senesinde kurulan ajans, kurumsal ve bireysel sosyal medya hizmetleri konusunda ülkemizin lider sağlayıcısıdır. Aynı zamanda, Ticaret ve Yazılım alanlarında da varlığını ve başarısını sürdürmektedir. Sosyal medya platformlarındaki yükseliş, hem bireysel hesapların hem kurumsal firmaların dikkatini çekmiştir ve her kullanıcı; daha büyük bir kitleye sahip olmaya çalışmaktadır. Crovu Ajansı, sağladığı paketlerle kullanıcıların ihtiyacına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Crovu Takipçi Hizmetleri

Başta Instagram olmak üzere; Twitter, Facebook ve Youtube hesapları için takipçi paketleri sunan Crovu, sektörü iyi bir biçimde analiz ederek yeni gelişmelerin takipçisi olmaktadır. Sektör gelişiminin takip edilmesiyle birlikte; kullanıcıların ihtiyacına yönelik takipçi paketlerini en uygun fiyatlarla bünyesinde tutmaktadır. Üstelik hesaplara yükleme yapılan takipçilerin tümü, organik olarak adlandırılan hesaplardan oluşur. Organik hesaplar, sosyal medya platformlarının algoritmasını bozmadığı için doğal bir takipçi artışı olarak görünür.

Takipçi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Bu hesaplar, gerçek kullanıcılardan oluştuğu için; günden güne beğeni ve yorum sayınız da artacaktır. Satın alınan hesaplardan sonra yaşanan artış, takipçi sayısıyla sınırlı kalmayacaktır. Paralelinde gerçekleşen yorum ve beğeni artışı da; hesaplarınızın ‘’Keşfet’’ bölümüne çıkmasını ya da Youtube’da ‘’Önerilenler’’ kısmında yer almanıza yardım edecektir. Hem bireysel hesaplar için, hem de kurumsal sayfalar için bu adımlar oldukça önemlidir. Kurumsal sayfalar için görünürlüğün artması; mevcut hizmet ya da ürünün daha geniş bir potansiyel müşteri ağına ulaşması demektir.

Crovu Takipçi Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansından alınan takipçilerin hesaplara yüklenmesi, en kısa süre içinde gerçekleşir. Ödeme işlemlerinde bilgileriniz, 3.şahıslarla katiyen paylaşılmamaktadır. Ödeme işleminizin onaylanmasının ardından; takipçiler hesabınıza aktarılır. Bu aktarımlarda yaşanabilecek sorunlar için, Crovu Destek Hattı her daim hizmettedir. Satış öncesinde de, satış sonrasında da bu destek sağlanır. Satın aldığınız takipçilerde herhangi bir azalma yaşanırsa, Otomatik Telafi Sistemi devreye girmektedir. Bu sayede siteyle ve destek hattıyla iletişime dahi geçmenize gerek kalmadan, 30 gün boyunca telafi hakkından yararlanabilirsiniz.

Crovu Twitter Hizmetleri Nelerdir?

Gelişen sosyal medya dünyası, beraberinde Twitter gibi uygulamaları da yaşamımıza dâhil etmiştir. Ülkemizde hatırı sayılır bir platform olan Twitter’da sesinizi daha fazla kişiye duyurma amacıyla, Hashtaglerde üst sıralarda bulunarak organik etkileşim alabilmek için takipçi satın almanız bulunmaz bir nimettir. Bununla beraber, beğeni satın alma işlemi için ya da retweet satın alma işlemleri için yine Crovu Ajansını tercih edebilirsiniz. Site bünyesinde satışı sağlanan sosyal medya hizmetleri, tümüyle yasal bir süreçten geçmektedir. Her platform için aktarım yapılan kullanıcılar organik, aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Satın alımlar esnasında kullanıcı adınızın dışında herhangi bir bilgi vermenize ve siteyle paylaşmanıza gerek yoktur. Tüm işlemler yasal ve güvenilir biçimde sürdürülmektedir.

Crovu Ajansının Avantajları Nelerdir?

Crovu Sosyal Medya ajansı ile satın alınan siparişler, anında sıraya alınmaktadır. Mümkün olan en kısa süre içinde siparişleriniz site bünyesinde tamamlanmaktadır. Twitter siparişleri, ortalama 1 ile 3 saat içinde otomatik şekilde tamamlanır. Oluşturmuş olduğunuz siparişlerle herhangi bir sorun yaşamanız dâhilinde 7/24 destek ekibine ulaşabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmadan önce de sonra da, kusursuz bir destek anlayışı ile kullanıcılarının yanında olan Crovu için her müşterisi, birer referanstır. Kullanıcılardan aldığı olumlu geri dönüşler ile sektörde büyümeye devam etmektedirler. Ekipte bulunan tecrübeli kişiler, destek amacıyla her daim aktif şekilde çalışmalarını sürdürür. En geç 30 dakikada kullanıcıların destek taleplerine geri dönüş yapılmaktadır. Yaşanabilecek bütün sorunlar, ivedilikle çözülür.

Crovu Sosyal Medya Ajansının Hizmet Detayları

Crovu Ajansı, en detay sorularda her daim yanıtlamaya hazır bir ekiple geri dönüş yapmaktadır. Yalnızca hafta içi günlerde 7/24 mail desteğini bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda, WhatsApp Desteği de kullanıcılar için bulunmaktadır. Kullanıcılar görüşlerini bildirmeleri dahilinde bir sonraki alışverişinde %5 indirim kazanır. Sosyal medya platformunuzu büyütmek, daha geniş bir kitleye ulaşmak ve daha fazlası için göz at https://crovu.co/twitter-takipci-satin-al/