İnternet

CeBIT Yolu Bayrampaşa’dan Geçer!..

CeBIT Bilişim Eurasia fuarı, 6-10 Ekim 2010 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bu önemli fuara katılmak isteyen Bayrampaşalıları ise bir sürpriz bekliyor. Bu fuara katılmak isteyen Bayrampaşalılar’ın Facebook’taki..

CeBIT Yolu Bayrampaşa’dan Geçer!..

CeBIT Bilişim Eurasia fuarı, 6-10 Ekim 2010 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bu önemli fuara katılmak isteyen Bayrampaşalıları ise bir sürpriz bekliyor. Bu fuara katılmak isteyen Bayrampaşalılar’ın Facebook’taki bir gruba üye olması yeterli. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız işte size bunun yolu!..

Facebook’a üyeliğiniz varsa eğer, buradan ‘Bayrampaşa’da Yaşıyorum’ adlı grubu bulun. Daha sonra ‘Bayrampaşa’da Yaşıyorum’ grubuna üye olun. Burada biraz şans devreye giriyor, çünkü üye olan her 50. kişi ücretsiz CeBIT davetiyesini alacak. Haydi durmayın, siz de CeBIT’e ücretsiz gitmek için ‘Bayrampaşa’da Yaşıyorum’ deyin!..

CeBIT’te NELER VAR?

CeBIT Bilişim Eurasia‘da çeşitli ürünlerin yanı sıra bilişim teknolojilerinin kullanım alanlarına ilişkin farklı örnekler, farklı bakış açıları sunuluyor.

CeBIT Bilişim Eurasia fuarında bu yıl, "İş Dünyası" ve "Dijital Yaşam" ana bölümlerinin yanı sıra, "Kamu Sektörü" ve "Medya & Akıllı Yaşam Konseptleri" adında iki yeni ana bölüm yer alacak. Katılımcı firmaların Anadolu’dan ve çevre ülkelerden satın almacılar ve karar vericilerle birebir görüşme yapmasına imkân veren "B2Fair Matchmaking Aktivitesi" de fuarda öne çıkan bir diğer yenilik olacak.

CeBIT’i ücretsiz gezmek için ‘Bayrampaşa’da Yaşıyorum’ sayfasına bu linkten ulaşın!..
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL