Bu Hurda Otomobil 227 Bin Dolar

İnternet
İnternetin popüler müzayedesi sitesi eBay‘de satışa sunulan kullanılmış hurda otomobil, emsali görülmemiş bir açık artırmaya neden oldu. ABD’de motoru ve şanzımanı olmadığı için 500 dolard...
EMOJİLE

İnternetin popüler müzayedesi sitesi eBay‘de satışa sunulan kullanılmış hurda otomobil, emsali görülmemiş bir açık artırmaya neden oldu. ABD’de motoru ve şanzımanı olmadığı için 500 dolardan açık artırmaya sunulan araç, Pontiac‘ın çok ender bulunan 1963 model LeMans Tempest modeli olduğu anlaşılınca büyük ilgi gördü. Sadece altı tane üretilen otomobil, 227 bin dolara satıldı. 9 gün boyunca açık artırmada kalan aracın fiyatının bu kadar yükselmesinde, şoför koltuğunda bir dönem ABD’li ünlü otomobil yarışçısı Stan Antlocer’in oturduğunun anlaşılması da etkili oldu.

500 DOLARDAN FAZLA ETMEZ!

Aracı satışa sunan "123eclin" kod adlı kullanıcının bu klasik otomobil için "Birkaç yüz dolardan fazla edeceğini sanmıyordum" demesi şaşkınlık yarattı. Açık artırmanın bitimine 7 dakika kala fiyatı 500 dolardan 95 bin dolara çıkan otomobil 227 bin dolara, son saniyelere kadar teklif vermeye devam eden "ccsi2000" kod adlı kullanıcının oldu.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme