İnternet

Beğenmeme butonu sonunda geliyor

Facebook, çok yakın zamanda Messenger hizmeti için tepki ve beğenmeme butonlarını hizmete sokmayı düşünüyor. Beğenmeme butonu sonunda geliyor Sistem şimdilik daha test aşamasında seyrederken birtakım kullanıcıların fotoğraflar paylaşmasıyla farkına varıldı…

Beğenmeme butonu sonunda geliyor

Facebook, çok yakın zamanda Messenger hizmeti için tepki ve beğenmeme butonlarını hizmete sokmayı düşünüyor. Beğenmeme butonu sonunda geliyor Sistem şimdilik daha test aşamasında seyrederken birtakım kullanıcıların fotoğraflar paylaşmasıyla farkına varıldı.

Yeni devreye girecek olan butonlar, Facebook içinde olduğu gibi hisleri ortaya çıkarmak için kullanılacak. Burda en önemli nokta ise beğenmeme butonu olarak öne çıkıyor.

CNN Türk’te yer alan habere göre, birçok kullanıcıda bu tip bir ihtiyacın sosyal paylaşım ağlarındaki eksikliğine vurgu yapıyordu. Bu özellik artık Messenger için de kullanıma girerek biraz da olsa kullanıcıların ihtiyacını gidermeyi umuyor.

Sonuç olarak yapılan bu değişikliklerin kullanıcıların hayatına nasıl bir değişim yapacağını bekleyip hep birlikte göreceğiz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL