Uzaylılar İstilaya mı Geliyor?

İcat İnovasyon
Ne kadar eski bir oyuncusunuz? Eğer Space Invaders’la gecelerinizi, gündüzlerinize bağladığınız dönemlerinizi net bir şekilde hatırlıyorsanız, şimdi sıkı durun; çünkü Space Invaders bu sefer yen...
EMOJİLE

Ne kadar eski bir oyuncusunuz? Eğer Space Invaders’la gecelerinizi, gündüzlerinize bağladığınız dönemlerinizi net bir şekilde hatırlıyorsanız, şimdi sıkı durun; çünkü Space Invaders bu sefer yeni bir oyun yapmaktan daha öteye gidiyor.

1980’lerin en çok ses getiren ve Guinness Dünya Rekorları tarafından tüm zamanların en iyi oyunu seçilen Space Invaders, Transfromers ve GI Joe filmlerinin arkasındaki isimler olan Lorenzo di Bonaventure ve Gigi Pritzker tarafından, sinema dünyasına da sokulacak. Filmin yapımcılığını üstlenecek olan iki deneyimli isimse, şimdiden oyunu senaryolaştıracak elemanlar aramaya başladılar bile.

Pek tabii herkesi korkutan yegane durum, filmin geçmişte yapılan oyun filmleri gibi korkutucu seviyede kötü olması. Yine de döneminde çıkan Street Fighter, Super Mario Brothers gibi filmlere karşın, Space Invaders’ın çok önemli bir farkı var. O da oyunun herhangi bir senaryosunun olmaması. Belli aralıklarla üzerimize dalga dalga gelen düşmanları yok ettiğimiz bir oyun için yapılacak filmde, senaristlere çok ama çok daha büyük bir rahatlık sağlanacak ve kim bilir, belki de yapılmış en iyi oyun filmiyle karşılaşacağız.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme