Need for Speed World online ve Türkçe

İcat İnovasyon
Hem Türk hem de MENA Bölgesi’ndeki Arap oyunculara sunulacak olan bu yarış oyununda kendinizi göstermek için hazır mısınız? Dünya devi EA Games ile işbirliğine giderek başarılı çalışmalarına bir yenis...
EMOJİLE

Hem Türk hem de MENA Bölgesi’ndeki Arap oyunculara sunulacak olan bu yarış oyununda kendinizi göstermek için hazır mısınız?

Dünya devi EA Games ile işbirliğine giderek başarılı çalışmalarına bir yenisini ekleyen Joygame, dünyanın efsanesi Need for Speed World oyununu hem Türk hem de MENA Bölgesi’ndeki Arap oyunculara sunuyor. Büyükten küçüğe tüm yarış severlere hitap eden bu oyunda adrenalin, coşku ve rekabeti iliklerinizde hissetmeniz kaçınılmaz.

Need for Speed World oyununda polis kovalamaları, oyuncuya karşı oyuncu yarışları, benzersiz grafik ve ses efektleri, farklı yarış seçenekleri, modifikasyon ve daha birçok özelliği bulmak mümkün. Büyük bir yarış keyfi sunan bu oyunda gelişmiş modifikasyon seçenekleri ile hayalinizdeki arabayı oluşturarak tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca yarışlarda kazandığınız saygınlık puanları ile ne kadar iyi bir yarışçı olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Need for Speed oyununu ücretsiz ve tamamı Türkçe olarak Joygame kalitesiyle www.joygame.com üzerinden oynamanız mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte dünyanın en prestijli yarış alanında kendinizi göstermek için hazır mısınız?

CNN Turk