Windows Mobile’a Veda!

Deneyler
Mobil dünyaya daha fazla önem vermek adına Windows Phone 7 ile yola çıkan Microsoft, bu konuda hızla çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Windows Phone için ilk yükseltme paketi Mango’y...
EMOJİLE

Mobil dünyaya daha fazla önem vermek adına Windows Phone 7 ile yola çıkan Microsoft, bu konuda hızla çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Windows Phone için ilk yükseltme paketi Mango’yu duyuran ve yepyeni özellikler ile mobil işletim sistemini zenginleştiren yazılım devi, şimdi de Windows Mobile temizliğine yöneldi.

Windows Mobile’a desteği aşamalı olarak kesmeyi düşünen firma, öncelikle 15 Temmuz’da web tabanlı Marketplace üzerinden Windows Mobile’ı tamamen silecek. Bunun yanında Ağustos ayının 7’sinde yedekleme ve senkronizasyon servisleri için de destek tümüyle kesilmiş olacak.

Skydrive üzerinde yer alan tüm Windows Mobile dosyalarını (rehber, ajanda kayıtları, kısa mesajlar, fotoğraflar vs..) da özel bir CD ile tüm kullanıcıların adresine 5 Ekim 2012 tarihine kadar göndereceği sözünü veren Microsoft, Windows Phone ile mobil dünyada tertemiz bir başlangıç yapmak niyetinde.

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme