Yeni Yılda Görüntülü Konuştuk

Cep Telefonu
Turkcell‘liler yılbaşı gecesi ayrıca yaklaşık 300 milyon dakika sesli konuştu, 400 milyona yakın SMS, 500 bine yakın MMS gönderdi. 2010’da Turkcell 3G ile ilk görüntülü görüşme Erzincan...
EMOJİLE

Turkcell‘liler yılbaşı gecesi ayrıca yaklaşık 300 milyon dakika sesli konuştu, 400 milyona yakın SMS, 500 bine yakın MMS gönderdi. 2010’da Turkcell 3G ile ilk görüntülü görüşme Erzincan’dan İzmir’e yapıldı. Yeni yıla girerken, görüntülü konuşmada başı çeken İstanbul, Ankara ve İzmir‘i, Diyarbakır, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa, Kocaeli, Hatay ve Erzurum izledi. Yılbaşı gecesinde Turkcell‘liler 3G ile toplam 200 bin dakika görüntülü görüştü.

Görüntülü olarak en uzun Erzurumlular görüştü

Erzurumlular 6.41 dakika ortalamayla, yeni yılın ‘En uzun görüntülü görüşme rekortmeni’ oldu. Erzurumluları ortalama 4.70 dakikayla Diyarbakırlılar ve 4.24 dakikayla Trabzonlular izledi.

Yılbaşı gecesi büyük illerdeki ortalama görüntülü görüşme süresi ise İstanbul’da 3.55 dakika, Ankara‘da 3.87 dakika, İzmir’de ise 3.82 dakika olarak gerçekleşti.

Programlar Turkcell 3G Mobil TV ile izlendi

Sesli ve görüntülü görüşme, SMS ve MMS hizmetlerinin yanı sıra Mobil TV, Turkcell‘lilerin yeni yılda da ilgi gösterdiği diğer bir hizmet oldu. Turkcell 3G kullanıcıları yılbaşı gecesi Mobil TV ile yaklaşık 200 bin dakika kanallardaki yeni yıl programlarını izledi.

‘Çalarken Dinlet’ Yılbaşı kampanyasına yoğun ilgi

Yılbaşı gecesiTurkcell‘liler, kendilerini arayanlara Çalarken Dinlet‘le sevdikleri müzikleri ve şarkıları dinletti. Çalarken Dinlet yılbaşı kampanyasından 600 bin kişi faydalandı. Kampanya kapsamında 1 ay Çalarken Dinlet aboneliği ve Turkcell Çekim Gücü YILBAŞI versiyonunun Çalarken Dinlet’i ücretsizdi.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu yaptığı açıklamada, ‘Turkcell olarak yeni yıla girerken de 36 milyon müşterimizin yanındaydık. Müşterilerimizi bu özel günde de sevdikleriyle buluşturmaktan büyük mutluluk duyduk. 2010’da müşterilerimizin karşısına yine çok özel ve avantajlı sürprizlerle çıkacağız’ dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme