Cep Telefonu

İşte Dünyanın En İnce Tableti

Güney Kore’nin dünyaca ünlü elektronik markalarından Samsung, son çıkardığı Galaxy Tab 10.1 ve Glaxy Tab 8.9 ile dünyanın en ince tablet bilgisayarını üretmiş oldu.  Apple’in Ipad modeline Galaxy Tab ile..

İşte Dünyanın En İnce Tableti

Güney Kore’nin dünyaca ünlü elektronik markalarından Samsung, son çıkardığı Galaxy Tab 10.1 ve Glaxy Tab 8.9 ile dünyanın en ince tablet bilgisayarını üretmiş oldu.

 Apple’in Ipad modeline Galaxy Tab ile cevap veren Samsung,Appleile girdiği tablet rekabetinde son ürettiği modeller ile bir adım öne geçti. Samsung’un 8.6 milimetre inceliğinde ürettiği Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9, şu ana kadar üretilmiş en ince tablet. ABD’de dün görüceye çıkan Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9, 595 ve 470 gramlık hafifliği ile de beğenileri topladı.

Adroid işletim sisteminden şaşmayan Samsung, Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9 modellerini de geleneğe uygun bir şekilde 7 inçlik ekran büyüklüğünde dizayn etti. Her türlü görüntü ses dosyasını destekleyen Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab’ın, bellekleri 16,32 ve 64 giga bayt olan modelleri piyasa yakın zamanda sürüleceği bildirildi.

Haber365

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL