İlk iPhone 4’ü Almak İster Misiniz?

Cep Telefonu
Apple’ın kendine has bir hayran kitlesi olduğunu artık bilmeyen kalmadı. Öyle bir grup var ki Apple piyasaya ne sürse, almak için dünyanın parasını dökmekten ya da uzun kuyruklarda beklemekten k...
EMOJİLE

Apple’ın kendine has bir hayran kitlesi olduğunu artık bilmeyen kalmadı. Öyle bir grup var ki Apple piyasaya ne sürse, almak için dünyanın parasını dökmekten ya da uzun kuyruklarda beklemekten kaçınmıyor.

eBay’de işte tam da bu kitleye hitap eden bir ürün satışa çıktı. iPhone 4’ün ilk prototiplerinden biri olduğu iddia edilen bir cihaz şu an eBay’de açık artırmada.

iPhone 4 prototipinin piyasadaki modellerden ufak tefek farkları var. Öncelikle ön taraftaki DF1692 yazısı dikkat çekiyor. Cihazın arka tarafında ise model numarası ve benzer bilgilerin yanında X harflerinden başka bir şey yazmıyor. Ses açma kapama tuşlarının üzerinde ise artı ve eksi işaretleri bulunmuyor.

Prototipin tam olarak düzgün çalıştığı da söylenemez. Cihazı satışa çıkaran kişi iTunes’un kullanılamadığını belirtmiş.

Apple tutkunları bu ilana büyük ilgi göstermiş görünüyor. 810 dolardan başlayan açık artırmaya, bu haber yapıldığı ana kadar 91 kişi teklif vermiş fakat verilen fiyatlar pek gerçekçi değil. Ürüne verilen son teklif 999.999 $ olmuş.

7 gün daha sürecek açık artırmada fiyatın ne seviyeye varacağı merak konusu. Ürünün satış sayfasına buradan bakabilirsiniz.

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme