Efsane oyun Tomb Raider IOS’ta

Cep Telefonu
Zamanına damgasını vuran oyunları mobil platformlara uyarlamasıyla bilinen SQUARE ENIX firması, Tomb Raider 1 (Klasik) oyununu iOS platformunda oyun severlerin beğenisine sundu. Tomb Raider (2013) oyu...
EMOJİLE

Zamanına damgasını vuran oyunları mobil platformlara uyarlamasıyla bilinen SQUARE ENIX firması, Tomb Raider 1 (Klasik) oyununu iOS platformunda oyun severlerin beğenisine sundu. Tomb Raider (2013) oyununun başarısından sonra Xbox One ve PS4 sürümleri geliştirilmeye başlanmıştı. Bu sürüme Tomb Raider: Definitive Edition adı verilecek.

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre, Xbox ve PS3 sürümleri zaten olan son bölüme DLC’ler eklendi ve Definitive Edition tüm eklentileri içerecek. Tomb Raider 1’i 1996 ya da sonrasında oynamış olabilirsiniz ama iOS sürümü çok daha gerçekçi grafikler ve görseller içeriyor. Artık saçını ve karşılaştığı engelleri net biçimde seçebilirsiniz. Oyun  iOS 7 yazılımı yüklü iPhone, iPod Touch ve iPad’leri desteklemekte.  Sadece 1.79 TL olan oyunda bulmacalar, platform deneyimi, dövüş bir araya geliyor. Lara Croft’u yönlendirip tarihi hazineleri bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Maalesef şimdilik Android sürümüyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme