Verilerinizi de Çevrenizi de Koruyan Disk

Buluşlar
Seagate, geleceğin ihtiyacı çözümleri gelecek nesilleri koruyarak üretmeye çabalıyor. Düşük güç tüketimi, çevreye uygun maddelerin kullanımı ile yüksek performans için çevre korumadan ödün vermenin ge...
EMOJİLE

Seagate, geleceğin ihtiyacı çözümleri gelecek nesilleri koruyarak üretmeye çabalıyor. Düşük güç tüketimi, çevreye uygun maddelerin kullanımı ile yüksek performans için çevre korumadan ödün vermenin gerekmediğini gösteren Seagate, kişisel bilgisayarlar, ev ağ sistemleri ve harici depolama için en yüksek performansa sahip, fısıltı sessizliğinde çalışan 3,5-inçlik disk sürücüsü Barracuda Green’i şimdi Türkiye’de kullanıcılarına sunuyor.

Yaşanabilir bir çevre için %70’i hatta daha fazlası geri dönüştürülebilen, düşük halojen içeren, yüksek çevre standartlarına uygun tasarlanan Barracuda Green 5900 devir hızı ile performansını da ortaya koyuyor.

Seagate Ürün Grubu Yönetimi Başkan Yardımcısı Dave Mosley Barracuda Green için "Seagate’in ilk SmartAlign teknolojisini içeren hard diskleri arasında yer alıyor" diyor.

Seagate "Yeşil Depolama" Barracuda Green hard diski tüm dünyada 2TB, 1.5TB ve 1TB gibi farklı kapasitelerde kullanıma sunuyor.

Haber365