Şimdi Sıra Tuvalet Devrimine Geldi!

Buluşlar
Lüks tuvalet kavramı, tuvalet tableti Numi’yle beraber yepyeni bir boyut kazanıyor. Lüks tuvaletler özellikle Japonya’da çok büyük ilgi görüyor. Ancak bu tuvaletlerdeki kontroller, düğmele...
EMOJİLE

Lüks tuvalet kavramı, tuvalet tableti Numi’yle beraber yepyeni bir boyut kazanıyor. Lüks tuvaletler özellikle Japonya’da çok büyük ilgi görüyor. Ancak bu tuvaletlerdeki kontroller, düğmeler ve tuşlar tuvalet kullanıcılarının kafasını oldukça karıştırıyordu. İşte Numi tablet bu kafa karışıklığına çözüm getiriyor.

Oldukça ufak görünen tablet, tuvaletin duvarında durabiliyor ya da elinize alıp kullanabiliyorsunuz. Dokunmatik ekrana sahip tablette, dokunmatiği sevmeyenler için düğmeler de mevcut. Numi tabletle tuvaletle kontrol edemediğiniz herhangi bir şey neredeyse yok gibi. Radyo dinlemek ya da istediğiniz müziği seçmenin çok basit seçenekler olarak kaldığı bu lüks tuvalette, oturağın sıcaklığını, ayak ısıtıcısının sıcaklığını, suyun basıncını ya da kurutucunun ısısını kontrol etmeniz mümkün. Hijyenine önem verenler için tabletle UV ışığı açıp tuvaleti kontrol etmeniz de mümkün.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme