12.500 Dolarlık Uygulama

Buluşlar
Android’in yeni akıllı telefon uygulaması kendilerine özel jet alacak kadar zengin kişileri 500 bin dolarlık bir masraftan kurtarıyor. SafeCell isimli bu uygulamayla beraber kullanıcılar havaday...
EMOJİLE

Android’in yeni akıllı telefon uygulaması kendilerine özel jet alacak kadar zengin kişileri 500 bin dolarlık bir masraftan kurtarıyor. SafeCell isimli bu uygulamayla beraber kullanıcılar havadayken Android akıllı telefonlarıyla konuşma yapabiliyorlar. Fiyatı 12.500 dolar olan bu uygulama şimdiye kadar çıkan en pahalı Android uygulaması olma şerefine de erişiyor.

ASiQ Limited Australia isimli firma tarafından üretilen uygulama Bluetooth özelliği sayesinde uçağın kullandığı uydu sistemine bağlanıyor ve buradan telefon görüşmeleri yapmanıza olanak sağlıyor. Normalde özel jetlerdeki telefon sistemlerinin maliyetleri 500 bin doları buluyor.

Geliştirici firma uydusu bulunan 16 bin adet özel şirket jetlerinde bu uygulamayı kullanmayı hedefliyor. Apple için uygulamanın iPhone sürümünün de yolda olduğunu belirtelim.

Hürriyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme