Küçükler Bilim Madalyalarını Aldı

Bilimadamları
TÜBİTAK’ın desteklediği “Küçük Bilim Adamları Yaz Okulu, Eyüp Meydanı’ndan sonra Bayrampaşa Atatürk Park’ındaki final etkinliğiyle sona erdi. Yaz okulunda yapılan etkinliklerde...
EMOJİLE

TÜBİTAK’ın desteklediği “Küçük Bilim Adamları Yaz Okulu, Eyüp Meydanı’ndan sonra Bayrampaşa Atatürk Park’ındaki final etkinliğiyle sona erdi. Yaz okulunda yapılan etkinliklerde başarılı olan 10 öğrenciye Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından madalyaları takıldı. Atatürk Parkı’nda düzenlenen etkinliğe halkın ilgilisi yoğundu. Yaz Okulu’nda üç haftalık bir eğitim alan çocuklar çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’nin Küçük Bilim Adamları Yaz Okulu (KÜBAYO) Projesi, ilköğretim çağında olan başarılı öğrencilerin bilimsel ve akademik performanslarını artırma amacı ile yapılan proje aileler tarafından takdir edildi. Bilim Merkezi, bilim alanındaki projeleriyle geleceğin bilim insanının yetiştirilmesine katkı sağlamak, öğrencilere merak ve araştırma becerisi kazandırmanın yanı sıra yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlamaya devem ediyor.

on5yirmi5.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme