Yeni iPad Sınırsız İnternetle Geliyor

Bilgisayar
2 ay sonra Türkiye’de resmen çıkacak olan iPad 2 için GSM şirketleri farklı kampanyalar hazırlıyor. Turkcell, yeni iPad’i dileyenlere sınırsız internet seçeneğiyle sunmayı planlıyor. Piyas...
EMOJİLE

2 ay sonra Türkiye’de resmen çıkacak olan iPad 2 için GSM şirketleri farklı kampanyalar hazırlıyor. Turkcell, yeni iPad’i dileyenlere sınırsız internet seçeneğiyle sunmayı planlıyor.

Piyasa sürüldüğü ilk üç günde üç milyon adet satılan yeni iPad, 2 ay sonra Türkiy’deki kullanıcılarla resmi olarak buluşuyor.

Yeni iPad‘i satışa çıkaracağını ilk olarak Turkcell duyurdu. 79 TL’den başlayan kontrat paketlerle kullanıcılara sunan Turkcell, sınırsız data paketiyle dikkat çekiyor.

5 Mayıs’ta Turkcell raflarında yerini alacak cihazın 16, 32 ve 64GB modelleri 250MB, 1GB ve 4GB data paketleriyle beraber kullanıcılara sunulacak.

Ancak bu noktada sınırsız internet paketinin  kontrat teklifleri arasında bulunması dikkatimizi çektiğini söyleyebiliriz.

Sınırız paketin artık GSM şirketlerinin kontrat seçenekleri arasına girmesi Türkiye’de mobil internetin hangi noktaya geldiğini gösteriyor. Sınırsız data paketli Yeni iPad 125 TL’den başlayan kontrat taksitleriyle satın alınabilecek.
 

CNN Türk

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme