Yeni iMac Apple’a Sorun Oldu!

Bilgisayar
Apple, iMac bilgisayarlarına yerleştirdiği 1TB’lık sabit disklerin bir bölümünü geri çağırdı. Seagate tarafından üretilen bu disklerin "belirli durumlarda" bozulduğu açıklaması yapılır...
EMOJİLE

Apple, iMac bilgisayarlarına yerleştirdiği 1TB’lık sabit disklerin bir bölümünü geri çağırdı. Seagate tarafından üretilen bu disklerin "belirli durumlarda" bozulduğu açıklaması yapılırken, bu durumların ne olduğu söylenmiyor.

Mayıs ve Temmuz 2011 tarihleri arasında satılan iMac’lerde meydana çıktığı bildirilen sorunun ardından Apple, etkilenen PC’lerin sahiplerine e-posta göndermeye başladı. Kayıtlı olmayan kullanıcılar ise bu sayfa sayesinde (İngilizce) bilgisayarlarının geri çağırılmasının sözkonusu olup olmadığını öğrenebilirler.

Arızalı sabit diske sahip olan iMac kullanıcıları, bir Apple Store’a giderek ürünlerinin onarılmasını sağlayabiliyor. Apple, etkilenen iMac’lerdeki sabit disklerin "mümkün olduğunca çabuk" değiştirilmesini öneriyor. Şirket, 22 Temmuz 2012 tarihine dek ücretsiz değiştirme hizmeti verecek.

Milliyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur