Windows’unuz Çöpe Gitmesin

Bilgisayar
Piyasada pek çok ilginç program bulmak mümkün. İhtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz bir programı denedikten sonra işinize yaramadığınızı anladığınızdaysa asıl problem başlıyor. Bazı programları k...
EMOJİLE

Piyasada pek çok ilginç program bulmak mümkün. İhtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz bir programı denedikten sonra işinize yaramadığınızı anladığınızdaysa asıl problem başlıyor. Bazı programları kaldırmak için hazırlanmış uygulamaları ne yazık ki hiç de başarılı değil; Windows içerisinde çok sayıda gereksiz kalıntı bırakabiliyor. Bu gibi durumlarda ise en iyi çözüm ücretsiz ama başarılı bir üçüncü parti unistaller kullanmak. Eğer daha önce denemeydiyseniz ZSoft Uninstaller bu konuda işinizi görebilir.

ZSoft Uninstaller, kendi unistall uygulaması olmayan veya sağlıklı çalışmayan programları sistemden tamamen kaldırmanızı sağlıyor. Bunu yapmak için ZSoft Uninstaller’ın ara yüzü üzerinden kaldırmak istediğiniz programı seçmek ve Unistall butonuna tıklamak yeterli. Fakat bu programın daha da güzel başka bir özelliği var. Önceden kaldırmayı denediğiniz ama sistemden veya Windows Kayıt Defteri’nden tüm parçaları tamamen silinmemiş olan uygulamaların artıklarını da temizlemenize olanak veriyor.

Porgramı şu adresten indirebilirsiniz… Tıklayın..

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur