Windows 8 ve Fazlası

Bilgisayar
Microsoft CEO’su Steve Ballmer, New York’da yapılan ve dünyanın çeşitli yerlerinden programcı öğrencileri bir araya getiren yarışma Imagine Cup’da şirketin gelecekteki ürünleri hakkı...
EMOJİLE

Microsoft CEO’su Steve Ballmer, New York’da yapılan ve dünyanın çeşitli yerlerinden programcı öğrencileri bir araya getiren yarışma Imagine Cup’da şirketin gelecekteki ürünleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Imagine Cup finallerine ilk kez katıldığını söyleyen Ballmer, Windows 8’e şöyle değindi: "Hey, Windows 8 nedir? Onu nasıl sürüyoruz? Neyi gerçekleştireceğiz? Olağanüstü olan şey ne? Onu nasıl yayınlayacağız? Onu nasıl daha iyi, daha iyi ve daha iyi bir hale getirdik? Evet, rekabet içerisinde olduğumuz başkaları da var. Daha iyisini, daha iyisini, daha iyisini, daha iyisini ve daha iyisini yapmak zorundayız. Bu çok heyecanlı, çok heyecan verici bir şey." Ballmer daha sonra, Windows 8’den şöyle bahsetti: "Windows 8 oldukça önemli olacak. Eylül ayındaki Build konferansında bu konuda daha çok şey öğreneceksiniz." Söylentilere göre Microsoft, Build konferansında Windows 8’in ilk beta sürümünü yayınlayabilir.

Konuşmasının ilerleyen dakikalarında Ballmer, Windows Phone hakkında da şunları söyledi: "… Nokia ile ileriye bakıyoruz. İkinici jenerasyon telefonlarımız bu Noel’de geliyor ve insanlar daha önce hiç hayal etmedikleri şeyleri yapabiliyorlar." Bulut tabanlı ofis paketi Office 365 hakkında da konuşan Steve Ballmer, 12 ay önce büyük kurumların buluta taşınmayacağını söylediğini ancak şimdi ise bunun gerekliliğini farkettiğini vurguladı.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme