Windows 8 İçin Windows Store

Bilgisayar
Microsoft yeni Windows sürümünde kullanıcıların birçok uygulamaya kolayca erişmesini sağlayacak bir sisteme yer verecek.  Erken beta sürümleri internet ortamına sızdırılan yeni Windows ya da henü...
EMOJİLE

Microsoft yeni Windows sürümünde kullanıcıların birçok uygulamaya kolayca erişmesini sağlayacak bir sisteme yer verecek.

 Erken beta sürümleri internet ortamına sızdırılan yeni Windows ya da henüz resmi adı olmasa da herkesin andığı şekliyle Windows 8 hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Windows 8’de Mavi Ekran Yok

Mobil işletim sistemlerindeki uygulama pazarlarının popülerliğini gören Microsoft’un, Windows 8’de bunlara benzer bir sistem geliştireceği belirtiliyor.

Daha önce ortaya çıkan bu görüntülerin sahte olduğu anlaşılmıştı

Adı Windows Store

WinRumors’un iddiasına göre, Windows Store adı verileceği söylenen uygulama pazarı ile kullanıcılar Microsoft’un bulut bilişim arayüzü Azure aracılığıyla çeşitli uygulamaları kendi bilgisayarlarında kullanabilecekler.

Daha önce de bu tip söylentiler ortaya çıkmış, sistemin adının Windows App Store olacağı iddia edilmiş ve hatta bazı görüntüler yayınlanmıştı. Çin kaynaklı bu görüntülerin daha sonradan sahte oldukları belirlenmişti.

HTML5 tabanlı olacağı belirtilen Windows Store servisine ait ipuçlarının Windows 8 Milestone 3 sürümünün Registry bölümünde bulunduğu belirtiliyor.
 
 

haberler.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme