Windows 8 Herkesi Dışlıyor!

Bilgisayar
Microsoft’un Windows 8’de "dış görüşlere" tamamen kapalı olduğu ortaya çıktı. Görünüşe bakılırsa Windows 7’de kulanıcılara kulak veren Microsoft, bu kez ne dediğimizi pek u...
EMOJİLE

Microsoft’un Windows 8’de "dış görüşlere" tamamen kapalı olduğu ortaya çıktı. Görünüşe bakılırsa Windows 7’de kulanıcılara kulak veren Microsoft, bu kez ne dediğimizi pek umursamayacak.

Eski bir IT yöneticisi olan Chris Carlucci, Microsoft’a Windows 8 ile ilgili bir fikrini bildirmeye çalışmış. Carlucci’nin bu fikrinde, işletim sisteminin küçük bir bölümünün daha kolay kullanılmasından bahsediliyor. Carlucci’nin Alex adlı Microsoft Müşteri Hizmetleri Yetkilisinden aldığı cevap ise onu hayal kırıklığına uğratmış.

Alex sözlerine şöyle başlamış: "Bize sonraki jenerasyon Windows hakkında bir öneri sunmak istediğinizi anlıyoruz. Size bir bilgi sunmaktan memnuniyet duyacağım." Ancak işler bu paragraftan sonra biraz garipleşiyor: "Chris, size şunu bildirmek istiyorum ki Microsoft varolan ürünler ve hizmetler için önerileri kabul etse de, yeni ürünler, teknolojiler ve süreçler hakkında önerileri kabul etmiyor."

Ancak Microsoft, Windows 7’nin müşterilerinin fikri olduğunu söylüyordu. Alex, Windows 7 hiç yokmuş gibi sözlerine şöyle devam ediyor: "Şu anki Microsoft ürünleriyle ilgili olmayan bilgi aktarımı nedeniyle meydana gelebilecek yanlış anlamaları ve tartışmaları engelleme gayretimizi anladığınızı umuyoruz. Dolayısıyla bilgilerinizi gözden geçirmeden geri döndürüyoruz."

Microsoft’a konu hakkında başvuran Cnet ise henüz herhangi bir bilgi edinmeyi başaramış.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme