Windows 8 Download Linkleri

Bilgisayar
Microsoft’un sır gibi sakladığı yeni işletim sistemi Windows 8’in indirme linkleri torrent ve paylaşım sitelerine düştü. Yeni işeltim sisteminin dosya boyutu ne kadar? Dünya güne çok ilgin...
EMOJİLE

Microsoft’un sır gibi sakladığı yeni işletim sistemi Windows 8’in indirme linkleri torrent ve paylaşım sitelerine düştü. Yeni işeltim sisteminin dosya boyutu ne kadar?

Dünya güne çok ilginç bir haberle uyandı. Microsoft’un sır gibi sakladığı işletim sisteminin torrent sitelerine geldiğini görenler oldukça şaşaırdı. Birkaç haftadır internet üzerinde sızdırılan Windows 8 görüntülerinin ardından Windows 8 işletim sisteminin son versiyonunun torrent ve paylaşım sitelerine düşmesi kullanıcıların ilgisini çekti.

Microsoft Windows 8 Build 7850 x86 adındaki 2,46 GB büyüklüğündeki dosya Milstone 1 adlı kullanıcı tarafından torrent ve paylaşım sitelerine sızdırılmış durumda. Çok yakın süre içerisinde Windows 8 işletim sisteminin Microsoft’un eski işletim sistemlerine göre avantajlarını ve dezavantajlarını göreceğiz.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme