Ulusal Kanal yine hacklendi

Bilgisayar
Doğu Perinçek’in tv kanalı Ulusal Kanal dün gece bilgisayar korsanları tarafından hacklendi. Taksim gezi olaylarında HalkTv ile birlikte en taraflı yayın yapan kanal olan Ulusal Kanal‘ın w...
EMOJİLE

Doğu Perinçek’in tv kanalı Ulusal Kanal dün gece bilgisayar korsanları tarafından hacklendi.

Taksim gezi olaylarında HalkTv ile birlikte en taraflı yayın yapan kanal olan Ulusal Kanal‘ın web sitesi bir hafta aradan sonra tekrar saldırıya uğradı.

Sitenin ana sayfasında iframe penceresi gömen hackerlar, popup mesajından sonra gezi olaylarının gerçek yüzünü konu eden bir youtube videosunu oynattılar.

Açılışa Ooooo… kapatın şu açığı. Oyuncak oldu:) RedHack az yardım et şunlara 😀 😀 😀 ‘) , mesajı koyan hackerlar ufaktan eğlenmeyi de ihmal etmemişler.

Daha önce ne olmuştu

25 Haziran tarihinde de hacklenen web sitesine korsanlar RedHack logosu koymuşlar ve site içeriğine erişimi durdurmuşlardı. RedHack gurubu twitterdan açıklama yaparak hackleme olayının kendileri ile bir ilgilerinin bulunmadığını belirtmişlerdi. 

Dün geceki Ulusal Kanal hackleesini henüz herhangi bir gurub sahiplenmedi.

Kanalın anasayfasına youtube’a Arge Merkez  (AkPartiGenelMerkez) adlı kullanıcı tarafından yüklenen aşağıdaki video oynatıldı

YOUTUBE VİDEOSU

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme