Tablet Bilgisayarlarda Oyun Keyfine Az Kaldı

Bilgisayar
Bilgisayar Oyunculuğu kendisini geliştire dursun, bir anda patlayan tablet’ler de bu yolda kendilerini geliştirmeye başladılar. Nvidia tarafından Şubat ayında ilk kez verilen bilgilerde, Kal-El ...
EMOJİLE

Bilgisayar Oyunculuğu kendisini geliştire dursun, bir anda patlayan tablet’ler de bu yolda kendilerini geliştirmeye başladılar.

Nvidia tarafından Şubat ayında ilk kez verilen bilgilerde, Kal-El isimli işlemci mimarisinin, en geç Ağustos ayında tamamlanacağı söylenmişti. Geçtiğimiz günlerde firmadan yapılan bir açıklama ve beraberinde ortaya çıkan video sayesinde, Kal-El’in nelere kadir olacağı konusunda bir bilgilimiz oldu…

Tablet bilgisayarlarda neredeyse bulunmayan, ışıklandırma sistemi üzerine kurulu olacak olan Kal-El, özellikle birçok bilgisayar Oyunun da bile göremeyeceğimiz seviyede dinamik ışıklandırmaya sahip.

Günümüz mobil cihazlarının kabiliyet sınırlarını aşan bu işlemse, Kal-El ile birlikte kullanılacak olan dört çekirdekli işlemci sayesinde tarih olacak.

Hali hazırdaki cihazların en fazla çift çekirdek kullanıldığı gerçeğini göz ardı etmememiz ve dört çekirdeğin nelere kadir olduğunu görmemiz içinse, yayınlanan videoda çift çekirdekli işlemcinin ne kadar da zayıf kaldığı ayrıca gösterilmiş durumda.

Haberler.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme