Oyunla gerçek hiç bu kadar yakın olmamıştı

Bilgisayar
Yeni sezonda oyun dünyası da tutkunlarının karşısına yeniliklerle çıktı. FIFA, PES ve Football Manager gibi futbol çılgınlarının merakla beklediği oyunlar teknik donanımlarını geliştirdi. Tabii bu gün...
EMOJİLE

Yeni sezonda oyun dünyası da tutkunlarının karşısına yeniliklerle çıktı. FIFA, PES ve Football Manager gibi futbol çılgınlarının merakla beklediği oyunlar teknik donanımlarını geliştirdi. Tabii bu güncellenme operasyonlarından savaş, dövüş, basketbol oyunları da nasibini aldı.

Tamamen Türkçe – FOOTBALL MANAGER

– Football Manager, ilk kez tamamen ‘Türkçe’ olarak satışta.
– ‘Klasik mod’la uzun süren futbol menajerliği artık 10 saatte bitebilecek.
– Yeni ‘Mücadele’ modu, yarım sezonda yeteneğinizi göstermenizi sağlıyor. Bu modda gerçek hayattaki koşulları taklit edeceksiniz. Örneğin çocuklardan oluşan bir kadroyla başarıya ulaşmayı deneyeceksiniz.
– Yeni ‘Futbol Direktörü’ne sözleşme görüşmesi, istenmeyen oyunculardan kurtulma gibi görevler verip menajerin işini azaltabilirsiniz.
– Menajerler artık basınla konuşurken farklı tonlar kullanıp sakinlikle agresiflik arasında birçok farklı ruh haline bürünebilecek.

Maksimum kontrol -NBA 2K13

– NBA 2K13, efsaneleri yeni yıldızlarla karşı karşıya getirme imkânı sunuyor.
– Her oyuncu maçın gidişatını değiştirebilecek benzersiz yeteneklere sahip. ‘Saha Generali’ Derrick Rose’dan ‘İş Bitirici’ Kevin Durant’a kadar hepsi maçı kendilerine özgü şekillerde etkileyecek biçimde modellendirildi.
– Geliştirilmiş fast-break paslarıyla koşan takım arkadaşına yerden sektirip pas verecek veya geçiş sırasında alley-oop pası göndereceksiniz.

Oyuncularda kıvrak zekâ – FIFA

– Yeni ‘Hücum Zekası’yla futbolcular boş alanları analiz edip savunmayı aşmak için daha sıkı ve akıllıca çalışacak, iki hamle ötesini düşünecek.
– Dünyanın en iyi futbolcusu ‘Lionel Messi’den esinlenilen ‘Top Sürme’ sistemiyle oyuncular rakiple karşı karşıyayken ince dokunuşlar yapıp topla 360 derece hareket kabiliyeti sayesinde çok daha yaratıcı ve tehlikeli olacak.
– ‘İlk Temas Kontrolü’, top kontrolü şekillerini değiştirip herkesin topu mükemmel kontrol etmesini engelleyerek çeşitlilik ve bilinmezlik yaratacak.
– ‘Futbolcu Çarpışma Motoru’nun ikinci nesliyle defansçılar pozisyon kapmak için diğer oyuncuları itecek, vücudunu ve kuvvetini kullanacak, rakip oyuncuların topa temas anlarını bozup yanlış karar vermelerini sağlayacak.

Gerçekmiş gibi – PES

– Topla buluşmanızda kullanabilmeniz için yepyeni yollar sunuluyor: Topu durdurabilir, hafifçe kaldırıp karşınızdaki oyuncuyu geçerek koşabilirsiniz.
– Manuel pas ve şutlarla her vuruşun yüksekliğini ve gücünü ayarlayabilirsiniz. Sahayı boydan boya geçecek alçaktan uzun paslar verip şut çekerken topu nereye vurmak istediğinizi kontrol edebilirsiniz.
– Oyuncuların topla birlikte hareket hızları gerçek maçlara uygun olması için yavaşlatıldı. Ama ‘R2’ düğmesiyle hareketlerinize tarz katın. Top sürme hızını ayarlayıp 360 derece özgürce hareket ederken topu kontrol altında tutun.

Günümüz savaş alanlarından – MEDAL OF HONOR WARFIGHTER

– Denizaşırı operasyonlarda görev alan U.S. Tier 1 Operator askerlerinin  yazdığı, gerçek olaylardan esinlenilen Medal of Honor Warfighter günümüz savaş alanlarına ve süregelen küresel terör tehditlerine yakından bakıyor.
– Küresel PETN tehdidine karşı savaşan Tier 1 Operator askeri rolünde Abu Sayyaf’ın Filipinler’deki Basilan’da bulunan karargahından rehine kurtarıp Al-Shabaab’ın Somali sahillerindeki ‘Korsan Kasabası’na baskın yapacaksınız.

50’si birden – TEKKEN

– Yeni ve eski karakterlerle şimdiye kadarki en geniş kadroyla, 50 dövüşçü.
– 2’ye 2, 1’e 1 veya 1’e 2 dövüşlerde arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.
– Dövüş Laboratuvarı’nda görünüm ve hareketleri değiştirebileceksiniz.
– ‘İkili-Fırlatma’ ve ‘İkili-Kombolar’la karakterler daha çok harekete sahip.

Hürriyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme