Notebook Alana Vınn Hediye!

Bilgisayar
Turkcell ve Casper bu yaz, teknoloji ve internetin keyfini tatilde de yaşatıyor. Casper Nirvana notebook kampanya modelleri, Turkcell VINN modem ve paket aşımsız 1 yıllık internet hediyeli. Casper ve ...
EMOJİLE

Turkcell ve Casper bu yaz, teknoloji ve internetin keyfini tatilde de yaşatıyor. Casper Nirvana notebook kampanya modelleri, Turkcell VINN modem ve paket aşımsız 1 yıllık internet hediyeli.

Casper ve iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell her an her yerden mobil internet ayrıcalığını yaşamak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. Teknoloji meraklıları, Casper Nirvana’ları interneti içinde Turkcell VINN ile birlikte kullanarak Turkcell 3G hızı ile internet deneyimi yaşayacak. Casper Nirvana CN.TR-N455A ve CN.TR-P6200A modellerini tercih eden kullanıcılar 1 yıl geçerli 12GB,Nirvana CN.TR-l2310A,CN.TR-l12310B,CN.TR-l2410A, CN.TR-l2520, CN.TR-Q2630A,CN.TR-2620A modellerinde de 1 yıl geçerli 48GB internet ve Turkcell VINN ‘a sahip oluyor.

Turkcell VINN Modem ve 1 Yıl internet hediyeli Casper Dizüstü Bilgisayar Kampanyası dâhilinde yer alan modeller 684 TL+KDV ile 2028 TL+KDV arasında değişirken, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği de bulunuyor.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme