Metin2 PVP serverler dünyası

Bilgisayar
Online oyunlara olan ilginin her geçen gün artması ile beraber birçok kişi oynayabileceği online oyunlar aramaya başladı. İlk çıktığı günden bu yana en çok tercih edilen online oyunlardan bir tanesi o...
EMOJİLE

Online oyunlara olan ilginin her geçen gün artması ile beraber birçok kişi oynayabileceği online oyunlar aramaya başladı. İlk çıktığı günden bu yana en çok tercih edilen online oyunlardan bir tanesi olan Metin2 oyunu ise diğer oyunların bir adım önüne geçmeyi başarıyor. Siz de Metin2 oyununu oynamayı seviyorsanız ve sizi daha çok eğlendirecek serverler arıyorsanız Metin2 pvp serverler listesine göz atmalısınız. Metin2 pvp serverler normal serverlere göre daha eğlenceli olduğundan ve pvp serverlerdeki oyun seçeneği daha fazla olduğundan son yıllarda birçok oyuncu bu serverleri tercih ediyor. Siz de daha fazla eğlence için bu serverleri tercih edebilirsiniz.

Metin2 oyununun normal sunucularında oyun oldukça zordur. Karakterinizi belirli bir level ulaştırmak için günlerce oyun başında kalmanız gerekir. Ayrıca karakteriniz belirli bir levele ulaştıktan sonra da yine item toplamak için çok sayıda yaratık kesmeniz gerekmektedir. Bu da oyunun belirli bir noktadan sonra sıkıcı hale gelmesine neden olabilmektedir. Eğer bunlarla uğraşmadan doğrudan oyunun tadını almak istiyorsanız siz de pvp serverlerde şansınızı deneyebilirsiniz. Metin2 pvp serverler yenilenen içerikleri sayesinde sizlere son derece kolay oyun oynama seçeneği sunmaktadır. Özellikle level ve item kasmak resmi sunuculara göre oldukça kolay olduğu için siz de hızlı bir şekilde oyun arenalarına giriş yapabilecek rakipleriniz ile mücadele edebileceksiniz.

Sıradan serverlerden sıkılıp pvp serverlerde oyun oynamaya başladığınızda siz de hemen listede verilen server ip adreslerini kopyalayarak oyun dosyaları içerisine yapıştırmalısınız. Bu sayede metin2 serverlerinde oynamaya başlayabilirsiniz. Metin2 pvp serverler tüm özellikleri ile beraber sizlere sunulduğu için serverlerde oynamaya başlamadan önce server özelliklerini görebilirsiniz. Server özelliklerine göre de hangi serverde oynayıp oynamayacağınıza karar verebilirsiniz. Ayrıca yeni bir server açıldığında listeden serverleri takip edebilir ve yeni serverlere kaydınızı yapabilirsiniz. Metin2 oyununa başladığınızda kaydınızı yaptıktan sonra hemen oyun oynamaya başlayabileceksiniz. Server güncellemesi olduğunda ve yeni patch dosyaları geldiğind epathler otomatik olarak oyuna eklenecektir. Bu sayede siz de oyuna kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde devam edebileceksiniz.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme